2737
2734
عنوان

کیا آمینوسنتز کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 69 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید برای شما هم تو آزمایشا ریسک زده بود؟

بله ریسک بالا زده و من چون آبله مرغون هم گرفتم به هر دو دلیل باید آمینوسنتز بدم

خدايا نسل سالم و صالح و خوشگل و بابركت و عاقبت به خير و محب اهل بيت قسمت همه بكن، الهى آمين
کدوم شهری اسی  برو بنیاد ژنتیک شهرتون قیمتاش مناسب تره من سال ۹۷ رفتم ۶۵۰ اینا شد جوابشم ۱۶ ر ...

من تهرانم

ممنون از راهنماییت

چقدر جوابش طول میکشه آدم دق میکنه که🫠

خدايا نسل سالم و صالح و خوشگل و بابركت و عاقبت به خير و محب اهل بيت قسمت همه بكن، الهى آمين
2731
سلام، اگربرید بهداشت، تاییدکنن خودشون معرفی نامه میدن نصف هزینه براتون درمیاد، دقیقا همون جایی که می ...

یعنی همین بهداشت محل برم راهنماییم میکنن؟

2740
بله ریسک بالا زده و من چون آبله مرغون هم گرفتم به هر دو دلیل باید آمینوسنتز بدم

امیدوارم نینیت سالم بدنیا بیاد خیلی سخته برای منم تو آزمایش غربالگری اول ریسک متوسط برای سندروم داون زده خیلی استرس دارم

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
عزیزم اگر ریسکت بالاس یا نامه داری با جواب آزمایش یا نامه برو بیمارستان محب یاس دولتیه ، اینترنتی نو ...

آره نامه دارم

خیلی ممنون از راهنماییت

یعنی همین بهداشت محل برم راهنماییم میکنن؟

بله

زنداداش من چندسال پیش برادرم رفت راهنمایی بگیرن، وقت گرفته بودن برای آمنیو، بعد خودبهدلشت گفت معرفی نامه میدیم برید انجام بدید، دیدن دقیقا همون دکتری که ۲تومن ازش وقت گرفتن. ۱میلیون میشه بامعرفی بهداشت

۵سال پیش بود

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
آره نامه دارم خیلی ممنون از راهنماییت

میدونی دقیق نمی‌دونم ولی ی نفر بود از کاشان اومده بود آزاد پرداخت کرد ۳۰۰ هزار گرفتن ازش برای آمینو سنتز همون روزم نوبت دادن ک انجام بدن براش حتما تحقیق کن ارزششو داره اگر انقدر کمتر بیوفته برات

آره نامه دارم خیلی ممنون از راهنماییت

امانگران نباش

یکی ازخانم های مسجدماهم حدود۲۰تومن بیشترهزینه کرده، آخرسرهم گفتن سالم

چون سنش بالا ریسک زده بودن

شماچندسالتون؟

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
یه بچه زاییدم بخدا نه ماه تمام استرس کشیدم 

بخدا منم تا حالا سکته نکردم خدا نگهم داشته

کاش قدیما بود نه سونویی نه آزمایشی چیزی الآن دق میدن آدمو

2706