2733
2734
عنوان

کیا آمینوسنتز کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 69 پست
برای همون پس نگران نبلش

عه یعنی دیابت هم تاثیر داره رو نتیجه؟

خدا کنه چیزی نباشه

خدايا نسل سالم و صالح و خوشگل و بابركت و عاقبت به خير و محب اهل بيت قسمت همه بكن، الهى آمين

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آهان من تهرانم ان شاءالله که نینیت سالم و راحت به دنیا بیاد

دکترمرکز خاصی معرفی نکردبری؟

من کرجم دکترم سونوتهران گفتن برم، آزمایش هم آریا بود فکرکنم

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
آهان من تهرانم ان شاءالله که نینیت سالم و راحت به دنیا بیاد

ممنونم گلم همچنین نی نی شما...

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
دکترمرکز خاصی معرفی نکردبری؟ من کرجم دکترم سونوتهران گفتن برم، آزمایش هم آریا بود فکرکنم

نه جایی معرفی نکرد گفت هر جا خواستی برو

خدايا نسل سالم و صالح و خوشگل و بابركت و عاقبت به خير و محب اهل بيت قسمت همه بكن، الهى آمين
دکتر فرزد عالیه، از اون بهتر سراغ ندارم البته اگه تهرانی

آره تهرانم

مطبش کجاست؟

استارتر اصلا استرس نداشته باش ریسک من ۱به ۲۲ بود  پسرم الان سالم کنارم خوابیده  مطمئن با ...

خدا رو شکر

خیلی ممنون واقعا دلگرم میشم با این پیاما

خدا حفظش کنه براتون

آره تهرانم مطبش کجاست؟

دادمان رو بلدی؟ روبروی مجتمع زیتون، ببین من حدود چهار پنج بار رفتم اونجابرای کسی، یعنی عالیه...اکثر آمینیو ها باعث آسیب ب جنین میشه ولی این دستاش خیلی ماهره

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار