2733
2734
عنوان

معنیش چیه؟

283 بازدید | 21 پست

منو شوهر سابقم یه مدته طلاق گرفتیم یسری موضوعات دیروز تولدم بود ولی انتظار چیزی نداشتم فقط یه کیک گرفتم با دخترم باهم بخوریم همچی عالی بود تا اینکه نصف شب بیدار شدمو اصلا خوابم نمیبرد،دیدم شوهر سابقم پیام داده میگه بیا بریم رستوران میزبان،منم جواب ندادم حتا سین نکردم ولی هی پیام میداد در صورتی که اون الان ازدواج کرده،منم چتو پاک کردمو تصمیم گرفتم شمارمو عوض کنم واقعا شرایطیو ندارم که ببینمش

میشه راهنماییم کنین اصلا تو شرایط خوبی نیستم واقعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جواب نده شماره رو هم عوض کن اگه هم نکردی بلاکش کن

راستش تا الان چند بار بلاکش کردم ولی با یه شماره جدید پیداش میشه من واقعا نمیخوام برگردم به اون زندگی و اون الان ازدواج کرده نمیدونم با چه رویی بهم پیام میده

بچه با توعه ؟؟ باباش و میبینه ؟؟

شماره هم عوض کنی مجبوری بخاطر بچه در ارتباط باشی

بهش بگو تو ازدواج کردی پی زندگی خودت باش

ببین اینا چی ان که بِینِشون این منِ تیکه پاره آدم ترینم ...
2706