2733
2734

دشمنم همکارمه که هر روز می بینمش 

تقریبا هفت ماه پیش سر یه موضوعی دعوا کردیم 

من یه اشتباهی رو تو خفا انجام دادم  واون پیش همه همکارام افشا کرد وآبروم رو برد  😔(نپرسید چون جواب نمی دم )

واین باعث شد تو روی هم وایسیم  به هم بد وبیراه بگیم 

الان هر چند روز یکبار  یه خوراکی چیزی میاره به همه تعارف می کنه به جز من 

من که واقعا از کسی چیزی نمی خورم ولی اینطوری می خواد من کوچک کنه یا آزار بده 

نمی خوامم کار م رو ترک کنم 

فقط دارم جو کاری رو تحمل می کنم 

کاش یه دعایی بود که ازم دور می شد ،دستش به خودش بند می شد 

از پذیرش درخواست دوستی آقایان معذوریم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگید یا قاهرالعدو... 

یا قهار

بگید خدایا فلانی چنان بخودش سرگرم کن که وقتشو نداشته باشه منو اذیت کنه. 

بگید خدایا در جهان من همه چیز زیباست، من با همه در صلح و آ‌شتی هستم. 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
اگه فکر میکنی آبروت رفته پیش همه ی همکارهات دوری از این یدونه به چه دردی میخوره چجوری میخوای با بقیه ...

من همین کارم زوری پیدا کردم

تا میتونی سرد رفتار کن ، اگه بهت گفتن واییییییییییی تو اینکارو کردی بگو آره بالاخره هرکس یه اشتباه داره دیگه ؟ به اون نگه کن بگو مگه نه؟ 😉

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                
بگید یا قاهرالعدو...  یا قهار بگید خدایا فلانی چنان بخودش سرگرم کن که وقتشو نداشته باشه منو ا ...

احساس می کنم هرچی صداش می کنم 

جوابی نمی گیرم

تا میتونی سرد رفتار کن ، اگه بهت گفتن واییییییییییی تو اینکارو کردی بگو آره بالاخره هرکس یه اشتباه د ...

ما با هم حرف نمی زنیم 

ما با هم حرف نمی زنیم 

با اون نه که صد درصد نباید حرف بزنی با همکارای دیگه تازه اونم اگه پرسیدن اگه نه خودتو اذیت نکن 

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                
2706