2733
2734
عنوان

کیا آمینوسنتز کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کدوم شهری اسی 

برو بنیاد ژنتیک شهرتون قیمتاش مناسب تره

من سال ۹۷ رفتم ۶۵۰ اینا شد جوابشم ۱۶ روز زمان برد وای از شبی که فرداش منتظر جواب بودم بدترین شونه درد عمرمو کشیدم

امیدوارم همه چی خوب باشه

🌻🌼🌻🌼🌻🌼🌻🌼🌻🌼🌻
از هر کی می پرسم یه قیمت میگه منم دو هفته دیگه باید آزمایش بدم باید پولشو جور کنم

سلام، اگربرید بهداشت، تاییدکنن خودشون معرفی نامه میدن نصف هزینه براتون درمیاد، دقیقا همون جایی که میخواستیدبرید

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

عزیزم اگر ریسکت بالاس یا نامه داری با جواب آزمایش یا نامه برو بیمارستان محب یاس دولتیه ، اینترنتی نوبت بگیر الافی هم داره اما فکر کنم خیلی ارزونتر باشه اگر هزینش برات مهمه ، من رفته بودم اونجا خیلیا انجام میدادن

اگر شهر بزرگی هستی بیمارستانا ارزون تر انجام میدن عزیزم

تهرانم

ممنون از راهنماییت

خدايا نسل سالم و صالح و خوشگل و بابركت و عاقبت به خير و محب اهل بيت قسمت همه بكن، الهى آمين
2706