2733
2734

سلام بچه ها من امروز نوبت ترمیم دندان دارم که پوسیده اس باید ترمیم بشه میشه اگه تجربه دارین بگید درد داره یانه؟لطفاااا کمکم کنین دست و پام یخ زده از ترس و اینکه چقدر طول میکشه؟

اثر بی حسی بره بعدش دردش چطوره

اصلا ترس نداره 

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

درد نداره 

من دندونم درد میکنه مرگو دارم جلو چشمام میبینم حاضرم همشو بکشم دندون نداشته باشم

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛

تو میشینی یک گوشه دکترکارشو انجام میده

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲

کدوم قسمت دندونته جلو یا پشت ؟من دندونم پشت  دهنم بود اون ته یارو گفت بیا برات عثب کشی کنم فرار کردم الانم کشیدم راحت شدم عصب  کشی ترس نداره فقط بعدش درد میاد سراغت باید مسکن بخوری

خدا در همین نزدیکی ست
2740

اینهمه ترس واسه یه دندون؟ شل کن بابا

ترمیم اگه سطحی باشه شاید ۵ دقه طول بکشه، اگه عمیقتر باشه احتمالا حدود یه ربع، عصب کشی و اینام ی خورده بیشتر، ولی انقد ترسناک نیس واقعا...فقط وقتی برمیگردی خونه انگار حس میکنی دهنتو ..ایده یارو😂اصن انگار هیچی سرجاش نیس مثه خونه اس که دزد زده یجوریه😂 ولی زود خوب میشه

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن
کسی نیست یعنییییی؟ چهار تا دندون پوسیده دارم یکی هم ریشه اش مونده گفت باید دربیارم

ریشه اصلا طول نمیکشه پنج  ثانیه من دو تا کشیدم همزمان  یکی دندون بود یکی ریشه  

خدا در همین نزدیکی ست
کدوم قسمت دندونته جلو یا پشت ؟من دندونم پشت  دهنم بود اون ته یارو گفت بیا برات عثب کشی کنم فرار ...

گفت نیاز به عصب کشی نیست...نمیدونم کدومه حقیقتا عکس گرفتم گفت هفت تا پوسیدس که حالا چهارتاشو که ضروریه درست میکنم

تو تجربه داری عزیزم؟میشه بگی از درد حین کار و بعدش؟چند جلسه طول میکشه

برمن یه جلسه ای تموم شد.یه ربع یا کمتر طول کشید 

2706