2733
2734
عنوان

وارد زندگی مرد متاهل نشو😣😣😣

1807 بازدید | 82 پست

غیراخلاقی بودن و خیانت و همه اینا به کنار.....

میخوام یه مساله دیگه بگم!!!!

مساله " بی ارزشی"

شما اگه بهترین هم باشی براش بازم مردمتاهل اولویتش زن و بچه ش هستن، چون مردا معمولا اولین زندگی که ساختن رو راحت خراب نمیکنن.

پس فقط حکم یه زاپاس رو داری یا حتی گاهی جاده صاف کن یکی دیگه میشی یعنی از خوش و بش کردن و انرژی که از شما میگیره برای بهبود زندگی اولش استفاده میکنه.

پس در نهایت بالاخره یه روز متوجه میشی خودتو بی ارزش کردی و از درون احساس شکست میکنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

لعنت بر هرچی ادم هرزه س

یه رمان نوشتم هرکی خوند خیلی تعریف کرد گفتن از صفحه ۳۰ و ۴۰ ب بعد تا تموم نشد زمین نذاشتیم، حتی یه خانم ۴۵ ساله که اهل کتاب نبود گفت وقتی تمومش کردم ساعت۳ صبح بود و چشام سرخ شده بود و اما واقعا ارزششو داشت اسمش: رمان جادوی زمان مطمئن باش عاشقش میشی، اگه با نظرم موافق نیستی ریپ نکن، اخلاقم بشدت شبیه ایینه س، خوب باشی باهات خوبم بد باشی مث خودتم/ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم/ امام زمان خودت به دادمون برس ک این دنیا به درد زندگی نمیخوره /مهربانی را بکار، بالای هر زمینی و زیر هر اسمانی... و اگر جای دانه های که کاشتی را فراموش کردی؛ روزی باران جایشان را به تو نشان خواهد داد؛ و تو نمیدانی کی و کجا ان را خواهی یافت اما بی شک کار نیک هرجا که کاشته شود؛ روزی به بار مینشیند :) متخصص کیک و گل اگه کسی سوالی درمورد گل و کیک داشت منو تگگ کنید اگه زیر سن قانونی هستین لطفا پستای منو ریپ نکنید ممنون

کاملا درسته

مردا عین زنا نیستن که یکی بخواد به زور مجبور به ازدواج کنه خودشون با میل خودشون ازدواج میکنن اگر هم نخوان فوقش از خونه میرن دختر نیستن که خطر تجاوز باشه

اونا زنشونو که همه ی اولین ها رو باهاش تجربه کردن رو دوس دارن آخرش برمیگردن به همون پس بهتره گول حرفاشونو نخورید که میگن زنم بهم محبت نمیکنه منو درک نمیکنه نیاز هامو برطرف نمیکنه و.....

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

ار الان که گفتی میشم 😄😄😅 من اگه عرضه داشتم پسر مجردش رو  میگرفتم متاهل به کنار 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.

شوهر من واسه سرگرمی‌ش چت می‌کرد با دخترا 

هکش کردم و میخوندم پیاماشا 

تازگی دختره فهش بارونش کرد، دلم خنک شد

عشق نیرویی هست ک کارها را آسان میکند .مشکلات را حل میکند.و راهها را نزدیک میسازد . 
2706