2733
2734
عنوان

وارد زندگی مرد متاهل نشو😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 1814 بازدید | 82 پست
برو برا خودت دل بسوزون  الهی هر چی تو زندگی من بسرم‌اومده بسرت بیاد تا دیگه اینجور نگی. خانم‌ ...

مطمئنی سرم اومده یا نیومده؟

سر تمام دنیا هم بیاد یا نیاد بازم مسئله عوض نمیشه منطقی فکر کن اون زن کارش بینهایت اشتباهه ولی مقصر اصلی شوهرته اونه که به تو و زندگیتون تعهد داره نه یه زن دیگه

کار خوبی کردی یه بار دیگم گزارش بزن

کاش میشد بشی🖤💔
تاپیکهای قبلت چی میگه؟ چرا اینقد پیگیر رابطه ی مرد متاهل و دخترا هستی ؟؟ یعنی الان تو سطحت بالاست؟ ...

تاپیکای قبلم میگه اولا درمورد کسی قضاوت نکن من بمیرمم وارد زندگی مرد متاهل نمیشم من خودم یکیشو دارم واسه ۷۰ پشتم کافیه اون موقعم که مجرد بودم این کارو نکردم و سفت و سخت مقاومت کردم با وجود اینکه کیس این موضوع رو داشتم دومین چیزی که تاپیکام میگه اینه که فرهنگ داشته باش کسی اگر چیزی گفت سریع نپر توی تاپیکاش سومین چیزیم که میگه اون تاپیک فقط بخاطر بحثی بود که پیش اومده بود با دوستم و مواردی که دیده بودیم شما که سرک کشیدی بیشتر سرک بکش که من گفتم خودم چنین رابطه ای ندارم و تا الانم نداشتم حاضرم بمیرم ولی اینقدر خودمو بی ارزش نکنم که وارد چنین رابطه چندشی بشم شما قبل از قضاوت کردن یکم فکر کن که بعد شرمنده خودت و خدا نشی

کاش میشد بشی🖤💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تاپیکای قبلم میگه اولا درمورد کسی قضاوت نکن من بمیرمم وارد زندگی مرد متاهل نمیشم من خودم یکیشو دارم ...

هر زمان شما شعورت به جایی رسید کسی که رو دل کسی که درونش آتیشه بزرگی شعله وره بنزین نریزی. اونموقه توقع داشته باش کسی هم تورو قضاوت نکنه.

من نگفتم با کسی در ارتباطی ولی برام جای تعجب بود همچین تاپیکی زده بودی.

شاید بگی به تو چه مربوطه سرک میکشی.

که اونجا باید عرض کنم اینجا یه سایت عمومیه و نه خواننده ی پستات و نه گیرنده ش نمیتونه فقط یه نفر باشه. همونطور که شما در بحث تاپیک یه نفر دیگه اوشون رو مخاطب قرار دادی.

من معمولا حوصله شخم زدن گذشته ی بقیه و تاپیک گردیه بقیه رو ندارم.

ولو اینکه یه نفر رو ببینم که حرفای گنده و خود برتربینی  میزنه و دیگران رو سطح پایین خطاب میکنه، یه سر میرم به تاپیکاش تا بلکه از محضر اطلاعات و راهنماییهاش فیض ببرم. و یا کسانی که راحت دل کسی رو میشکنن و بقیه رو محکوم به خطای نکرده شون میکنن و به یه قربانی حمله میکنن . دوست دارم ببینم اینطور افراد خودشون در واقع چه زندگی و چه دغدغه هایی دارن.

خب به هر حال تاپیکهای یه نفر نمیتونه خصوصی و حریم شخصیش به حساب بیاد. چون اگر خصوصی بود اینجا عنوان نمیشد. و هر تاپیکی هم بازدیدهاش اون بالا مشخصه.

خانوم هستم
هر زمان شما شعورت به جایی رسید کسی که رو دل کسی که درونش آتیشه بزرگی شعله وره بنزین نریزی. اونموقه ت ...

من که حوصله خوندن طومار تو رو ندارم مثل تو بیکار نیستم اما فقط اولشو خوندم جوابتو میدم که شخصیت داشته باش اول از همه بعدم من بنزین نریختم جایی فقط گفتم منطقی باش مقصر اصلی شوهرته اون زن اگر بمیره هم با زنای دیگه قراره چیکار کنه!!!!!!

شمام دیگه برو سرک بکش توی تاپیکای دیگران دخالت به صحبت دو نفر دیگه نکن

کاش میشد بشی🖤💔
من که حوصله خوندن طومار تو رو ندارم مثل تو بیکار نیستم اما فقط اولشو خوندم جوابتو میدم که شخصیت داشت ...

بهت نمیخوره نخونده باشی کامل😂

اونی که مثه قاشق نشسته وارد بحث دو نفر دیگه شده بود اولش شما بود. بحث بین استارتر و اون خانوم!!!

و شما با این لحن اروم مودب الانت بهش نگفتی برو پستاتو دوباره بخون.

به هر حال فک کنم بهتره دیگه به کسی القابتو نسبت ندی.

به کسی نگی سطح پایین وقتی درونش آتیشه

اونم چه مظلوم بود طفلی.

خانوم هستم
مطمئنی سرم اومده یا نیومده؟ سر تمام دنیا هم بیاد یا نیاد بازم مسئله عوض نمیشه منطقی فکر کن اون زن ک ...

ببین خانم نسبتاً محترم‌تا با کفشای کسی راه نرفتی راه رفتنشو‌قضاوت نکن.

من منطقی .شوهرم‌هول زنه‌هرزه اصن‌دست بردار تو .

تورو سننه.

خواهشاً دیگه ریپ‌نزن.

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤
بهت نمیخوره نخونده باشی کامل😂 اونی که مثه قاشق نشسته وارد بحث دو نفر دیگه شده بود اولش شما بود. بح ...

عزیزم بحث با همچین آدمای کوته‌نظری بی فایده س.

واگذارش کردم‌به خدا، خدا خودش جواب این حرفاشو‌شکستن دل منو مطمئم‌خوب بهش میده.

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤
ببین خانم نسبتاً محترم‌تا با کفشای کسی راه نرفتی راه رفتنشو‌قضاوت نکن. من منطقی .شوهرم‌هول زنه‌هرزه ...

وای تو دیگه کی هستی

خدایا بابت خیلی چیزا شکرت

کاش میشد بشی🖤💔