2733
2734
عنوان

نکنه جدی حاملم 😶 مجردم😐

1359 بازدید | 54 پست

چند ماهه پری نشدم 

چاق تر شدم 

امروز با درد شکمم بیدار شدم 

به شدت شکمم درد می‌کنه 

حالت تهوع هم دارم

حاملم نه؟😶

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه خیر .واقعا برام عجیبه مسئله به این مهمیو تا چند ماه پیگیرش نیستید و یه دکتر نمیرید 

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
با گرده افشانی🥺

اره 🙂💪🏻😂

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍
تنبلی تخمدان داری.برو دکتر

یا خدا 😱

هوا واقعا خطرناکه برو تست بگیر 

🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🤸🏻‍♀️

از هوا؟

از شوهر فرضیم🤸🏻‍♀️

2706