2733
2734

بچه ها من صبحانه رو بشدتتت مفصل میخوردم قبلا و کلی نون بخاطر همین چندروز اول ک رژیم بودم و صبحا نون لواش ۷ کف دست میخوردم واقعا تا وقت ناهار اذیت میشدم و ضعف میکردم 

تا اینکه نون خشک جو خریدم عالیه علاوه بر اینکه دیگه ضعف نمیکنم حتی گشنه مم نمیشه تا ناهار 

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم👍...تارگت دوم(از ۸۸ به ۸۳)ادامه دارد...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واسه رژیم باید نون جو خورد، نان لواش یکی از ضعیف تریم و نون‌ها  و بی ارزش ترینشون از نظر مواد مغذی هست و طبیعیه ضعف میکنید

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!

میانوعده بخور عزیزم چیزایی ک کالری زیادی ندارن گرانولا و توت فرنگی و این چیزا خیلی خوبه سعی کن توی وعده غذاییت از سینه مرغ استفاده کنی زود سیر میشی

بعد از چند سال کاربریم خود به خود حذف شد هعییی😕😖بگذریم❤❤خانم دکتر آینده💗

بدتربن کار صبحانه مفصل خوردنه

صبحانه باید به اندازه باشه 

زیاد بخوری سطح انسولین خون میره بالا و مسلما تا شب بیشتر گرسنه میشی

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
ميان وعده مگه نميخورى؟ لواش بدترين نان هست

بله میخورم ولی چون قبلا صبحانه رو خیلی میخوردم همه ش دلم نون میخواست و انگار معده م خالی بود 

الان اما خوبم

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم👍...تارگت دوم(از ۸۸ به ۸۳)ادامه دارد...
هفت کف دست؟

اره خب من هم وزنم خیلی بالاست هم صبحانه م با نون لواش قبلا خیلی زیاد بود

من یدونه نون تست پروتئین نان آوران با کره بادوم زمینی میخورم قشنگ سیر نگه میداره

نون پروتیین ینی چجوریه؟

افق کوروش ها دارن بخرم؟

ولی کلا خوردن نون اشتباهه چه جو باشه چه گندم هر مدلی چون پروسس شده هست.بشدت التهاب میاره کلا نون ر ...

اشتباهه محضه نخوردن نون ریزش مو میاره.بدن به شدت ضعیف میشه و وزنی هم که کم شده به سرعت برمیگرده

ولی کلا خوردن نون اشتباهه چه جو باشه چه گندم هر مدلی چون پروسس شده هست.بشدت التهاب میاره کلا نون ر ...

نه نمیخوام نون رو حذف کنم چون نمیتونم تا اخر عمر نون نخورم ترجیح میدم بخورم ولی کمتر 

2706