2752
2734
عنوان

کسایی ک رژیمن بیان بگم چ کنید ضعف نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 92 پست
اره من یه مدت صبح فقط تخم مرغ میخوردم بدون نون و قند و ... سیر بودم اما یجوری چون طبق عادت کربوهیدر ...

چون معتاد به قندی.و مقاومت ب انسولین داری.یک ماه تحمل میکردی درست میشد

و دیگه قندت نمی‌افتاد

عزیزم نزدیک یک ساله دارم گوشت میخورم فقط اتفاقا زیر نظر پزشکم  نقرس هم نگرفتم نقرس از خوردن ...

نه عزیزم

من سه سال تو فکرم بود کتو بگیرم

اینقد ازش مقاله بد خوندم و دیدم با چشام ک اونایی ک گرفتن چ بلایی سرشون اومد

حتی اسمشم میشنوم حالم بد میشه

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا وقتی باشه مشکلات دیگم هست و دوباره وارد چرخه زیاد خوردن و چاقی میشین این خاصیت گربوهیدراته هیچ ...

تو رژیم غذایی ۴۰ تا ۶۵ درصد کالری دریافتی باید کربوهیدرات باشه و تنها بدن ما ۲۰ تا ۳۰ درصد پروتئین نیازشه وباید بهش برسه 

پس توضیحات؟😀 مثلا چطور حساب کنیم

ببخشید😂

من نه کوچ تغذیه هستم نه متخصص

سالهاست رژیم دارم و نتیجه دیدم ولی به هیچکس نگفتم چی بخور چی نخور 

بدن هرکسی متفاوته

اینکه ۵کیلو کم کنی و تاپیک بزنی رژیم بدی اصلا توی من نیست

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
نه عزیزم من سه سال تو فکرم بود کتو بگیرم اینقد ازش مقاله بد خوندم و دیدم با چشام ک اونایی ک گرفتن ...

خدایی اگر کارامد هم باشه اصلا با عقل جور درنمیاد😂😂

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم👍...تارگت دوم(از ۸۸ به ۸۳)ادامه دارد...
عزیزم نزدیک یک ساله دارم گوشت میخورم فقط اتفاقا زیر نظر پزشکم  نقرس هم نگرفتم نقرس از خوردن ...

اذیت نمیشدی ک نون و برنج نمیخوری؟

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم👍...تارگت دوم(از ۸۸ به ۸۳)ادامه دارد...
با رژیم ات آشنایی دارم فقط مشکلش اینه که خیلی گرون و اینکه یبوست نمیاره؟؟

اگر برات هزینه بره میتونی بیشتر تخم مرغ استفاده کنی.

نه به هیچ عنوان

اگر کسی یبوست میگیره .چون انریم های معده و روده اش داغونه ولی بعد یمدت درست میشه با نخوردن کربوهیدرات 

تو رژیم غذایی ۴۰ تا ۶۵ درصد کالری دریافتی باید کربوهیدرات باشه و تنها بدن ما ۲۰ تا ۳۰ درصد پروتئین ن ...

خوب این رژیم‌ها قدیمی شدن

الان دیگه میگن کربوهیدرات سم هست و تا اونجایی که میتونی مصرف نکن

قند هم چه طبیعی چه مصنوعی کامل قطع

عزیزدلم خدا بچه قشنگتو حفظ کنه  ۹ کیلو زیاد هم نیست من چیزی درباره رژیم تو بارداری نمیدونم ولی ...

همش رو شکم و پهلوهامه😬

خیلی اذیت میشم وقتی نگاه آینه میکنم

آره بلید کم کم وزن کم کنم 

ممنون از دعای قشنگت

خدایی اگر کارامد هم باشه اصلا با عقل جور درنمیاد😂😂

اره

اینهمه دکتر تغدیه هم دیدم کسی قبول نداره 

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
تو رژیم غذایی ۴۰ تا ۶۵ درصد کالری دریافتی باید کربوهیدرات باشه و تنها بدن ما ۲۰ تا ۳۰ درصد پروتئین ن ...

اینا همش منسوخ شده اشتباست

سلولت احتیاج به پروتئین داره نه قند 

اون یزره نیاز و خود کبد تامین میکنه تو بدن

2706