2737
2734
عنوان

بیایید عاقبت ادم خائن رو بگم...

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 63 پست
اره شک نکن  ولی من دوست دارم ادما خودشون طرفو سرویس کنن زن پسر داییم  هم خیانت کرد به شو ...

اتفاقاً وقتی واگذار می‌کنی بخدا خیلی قشنگ دهنشون سرویس می‌کنه 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
وای دخترخالت چه پرروعه پا داده!!!!!!!  درحد چت؟  چیکارشون کردی؟

اره چت بود شانس اوردم راه دور بود سنشم کم بوود

شوهرمو ک دوسال عذاب دادم با روح و روانش بازی کردم 

اونم ی بار رفتم ولی چون مادربزرگم بود و تو اون خونه زندگی میکرد هیچی نگفتم... تهدیدش میکردم و

چند ماه بعد هم برا اینکه از من فرار کنه رفت با یکی ازدواج کرد بدون اجازه مادرش دور شد کلا کسی ازش خبر نداره

ی روز جداشم میرم پیداش میکنم

میگن زندگیه خوبی نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقاً وقتی واگذار می‌کنی بخدا خیلی قشنگ دهنشون سرویس می‌کنه 

اره دقیقا ولی یه جاها یه کار کنی دلت خنک شه خوبه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
اره بابا خاله مامانم همش تو خودشه همش تو خونشون ناراحتیه ولی نامردا، داداشاش هم محل ندادن  ا ...

هی روزگار 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
2731
اره چت بود شانس اوردم راه دور بود سنشم کم بوود شوهرمو ک دوسال عذاب دادم با روح و روانش بازی کردم&nb ...

میدونی اون که وارد زندگی یکی شده که از پست بودنشه

اما هرچی هم باشه مجرده

شوهرت مقصره 

خیلی هم مقصره

ولی خوبه که انتقام گرفتی لااقل

کسی هم فهمید؟ خانوادت یا خالت اینا؟ یا مادرشوهرت اینا؟ 

قصدت جداییه؟ 

ببین وقتی یکی خیانت کنه اصلا نمیشه بخشید... 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
هی روزگار

هعی... 

دلم کباب میشه برای عروسش

طفلی پدرشو از دست داد

انقد غصه اشو خورد

میدونی اون که وارد زندگی یکی شده که از پست بودنشه اما هرچی هم باشه مجرده شوهرت مقصره  خیلی ه ...

اره شوهرم مقصره اصلیه هنوزم اروم نگرفتم

درخاست طلاق و روانپزشک و 

روانم خیلی داغونه عصبی شدم و

خانوادم و خانوادش و یکی از خاله هام ک مامانش نیست اونم مجبور بودم بگم ک بره گوشیشو چک کنه

خیلی دوران سختی بود جدا نشدیم خیلی تلاش میکنه منم دوسش دارم 

ن میتونم جداشم ن میتونم زندگی کنم همش بحث و دعوا

هعی...  دلم کباب میشه برای عروسش طفلی پدرشو از دست داد انقد غصه اشو خورد

آدم های صبور و مهربون جور کش هستند و هر کی میرسه 

فکر می‌کنه  طرف هالو هست هر بلایی سرش میاره

اما آدمای سلیطه پاچه پاره سگ هم جرأت نمیکنه نزدیکشون بشه چه برسه آدم ظالم 

2740
اره شوهرم مقصره اصلیه هنوزم اروم نگرفتم درخاست طلاق و روانپزشک و  روانم خیلی داغونه عصبی شدم ...

ببین عمرتو تباه نکن

شما احتمال زیاد خیلی بهش پایبندی که اینجور اذیت شدی

چون منم تجربه خیانت دارم

من به حدی متعهد بودم و پایبند بودم که وقتی خیانت کرد با همه عشق و علاقم گذاشتمش کنار برای همیشه 

جون دادم با نبودش اما ولش کردم 

چیزی که برای منه، برای منه

تقسیم نمیکنم

من از دهنی ادما بدم میاد

تازه مال من رابطه ج....  هم داشت

آدم های صبور و مهربون جور کش هستند و هر کی میرسه  فکر می‌کنه  طرف هالو هست هر بلایی سرش م ...

اره اون یکی عروساش سلیطن

کاش ابنم دل بکنه پسرشونو بزاره خونه مادرشوهرش بره پی زندگیش

جوونه خوشگله حیفه والا

اره اون یکی عروساش سلیطن کاش ابنم دل بکنه پسرشونو بزاره خونه مادرشوهرش بره پی زندگیش جوونه خوشگله ...

نمیتونه نه اینکه ناتوان باشه 

اما  دلش سنگ نیست 

ذات داره انسانیت داره 

ببین عمرتو تباه نکن شما احتمال زیاد خیلی بهش پایبندی که اینجور اذیت شدی چون منم تجربه خیانت دارم ...

اونو حق داری رابطه جنسیو نمیشه بخشید..

گفتم ی فرصت بدم ۳ سال گذشته فعلا چیزی ازش ندیدم فک کنم دگ جرات نمیکنه کاری کنه با این گیرایی ک من میدم بهش  و داستانایی ک درست کردم.

نمیدونم شایدم ی روز بذارم برم 

نمیتونه نه اینکه ناتوان باشه  اما  دلش سنگ نیست  ذات داره انسانیت داره

اره بخدا خیلی 

تازه عفریته خانم به جای تشکر و شرمندگی

میگه برو مراقب بچم باش

دایی مامانم اونروز دعواش کرد

گفت تو برو. دو دقیقه نگهش دار

2706