2733
2734
عنوان

خونواده درست درمونی ندارم😔

365 بازدید | 36 پست

خونواده درستی ندارم خیلی عقب مونده هستن و اصلا اجتماعی نیستن متاسفانه بچه هارو هم اینطوری بار اووردن مستضعف هم هستیم پدر و مادرمم دائم در حال جنگ و دعوا واقعن نمیدونم چیکار کنم برادرمم متولد ۷۹ رفته ی شهر دیگه ازینا دوری میکنه اون تو خلوت خدشه اصلا جای ما نمیاد کوچیکه هم متولد ۸۴ از بی پولی رفت اسنپ باکس موتورو ب زور خرید ی موتور داغون ک باهاش کار کنه چنبار تصادف کرده منم دانشجو شهر دیگه اصلا کار برام پیدا نمیشه چون دانشجو ام رفتم جنس اووردم ک اخر هفته ک رفتم شهرمون برم دستفروشی کنم ینی دلم میخاد بمیرم ابرو جلو هیچکس نداریم 

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کسی تو مغازه اش استخدامت نمیکنه

ن با شرایطم کنار نمیاد اینجا شهر کوچیک هم هست حقوقش ماهی ۱/۵۰۰ خیلی کم اصلا جایی رو نمیگیره تازه منم ک کلاسای دانشگام هست قبول نمیکنه از ساعت ۴ تا ۱۰ شب 

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 

اولا خانواده ات هر چی هست باید باهاش کنار بیای چون خانواده انتخاب خود آدم نیست بچسب به چیزهایی که دست خودته و میتونی باهاشون سرنوشت خودت را به بهترین شکل رقم بزنی در ضمن میتونی پایان نامه و تحقیقات ترم بالاییها را انجام بدی و یا اگه تو درسی قوی هستی اون را آموزش بدی و دستمزد بگیری بعدشم انلاین شاپ بزن از دستفروشی بهتره چون دستفروشی به قول خودت آخر هفته ها فقط میتونی ولی انلاین شاپ همیشه

ببین سختی تو همه خانواده ها هست

به خاطر اقتصادم هست که پدر مادرا اعصاب ندارن

ولی چقدر بچه های باغیرتی هستید.

شما اون خونه و خانواده رو نجات بدین. چطوری؟

با بالا کشیدن خودتون

هرکاری تونستی پیدا کن

ترحیحا مرتبط با رشته ات

برو اول مفت کار کن ولی انقدرررر مهارت داشته باش که بهت نه نگن. مهارت و سواد خیلی مهمه.

نشد از فروشندگی؛ تدریس؛ منشیگری پشتیبانی شروع کن.

شاد باشید و ظاهر رو نگهدارید. به بدبختی فکر نکنید. فقط خودتونو نجات بدین که غرق نشین.

ورزش کن لطفا و استایل خودتو حفظ کن.

به برادرت بگو که بیشتر مراقب خودش باشه لطفا.

ببین سختی تو همه خانواده ها هست به خاطر اقتصادم هست که پدر مادرا اعصاب ندارن ولی چقدر بچه های باغی ...

اصلا ب اقتصاد نیس ابجی من بابام معلمه مامانم معلمه بابام خسیسه بهمون پول نمیده میگه یچه باید خدش در بیاره پولو

ببین سختی تو همه خانواده ها هست به خاطر اقتصادم هست که پدر مادرا اعصاب ندارن ولی چقدر بچه های باغی ...

مهارت چی‌ رفتم گیتار یاد بگیرم خوبم یاد گرفتم نتونستم خود گیتارو بخرم اصلا پولی نیس ک بخام برم مهارت یادبگیرم

اگه اینطوره پس چرا میگی ۱و۵۰۰ کمه کمه هااااا ولی از صفر بهتره

خب وختی با شرایط من کنار نمیاد همونم ندارم

2706