2733
2734
عنوان

بیایید عاقبت ادم خائن رو بگم...

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 63 پست
اره بخدا خیلی  تازه عفریته خانم به جای تشکر و شرمندگی میگه برو مراقب بچم باش دایی مامانم اون ...

زنیکه هر چی سنش می‌ره بالا خرفت تر میشه 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
اونو حق داری رابطه جنسیو نمیشه بخشید.. گفتم ی فرصت بدم ۳ سال گذشته فعلا چیزی ازش ندیدم فک کنم دگ جر ...

اره اصلا ازش فراری بودم

بعد اونم سه ماه موندم باهاش اما واقعا بهش شک داشتم

هیچ اعتمادی نداشتم 

رفتارام سرد بود

یه شب گفت غر بزن دعوام کن اما نریز تو خودت

منم یه شب غر زدم به گفته خودش

برگشت میدونی چی گفت

گفت اره گرسنگی نیازه، غذا هم برطرف کنندش

اینو که گفت کلا گذاشتم رفتم

توام بنظر من اگه بعد این همه وقت اوکی نشدی برو

چون داغون میشی

همش شک داری

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زنیکه هر چی سنش می‌ره بالا خرفت تر میشه 

میدونی من از چی ناراحتم

اکس من اون زمان زنده بود

من باز غر میزدم

یا الان خداروشکر شوهرت هست سالمه غر میزنی بهش

ولی این بنده خدا حتی نتونست یه غر بزنه به شوهرش

چون خیلی این اتفاقا توهم افتاد

یهو یه شب اینجور شد

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
اره اصلا ازش فراری بودم بعد اونم سه ماه موندم باهاش اما واقعا بهش شک داشتم هیچ اعتمادی نداشتم  ...

شک ندارم بهش  ولی حالم خوب نیست انگار اون دوست داشتنه کم شده بدونش نمیتونم... چند روز پیشم نباشه حالم بد میشع بهونه میگیرم.. من واقعا عاشقشم خودش میدونه . 

ولی غرورم دارم بازم هردو اذیت میشیم..

اره ببینم چی میشه دگ

نفهمیدم چی شد

پسرخاله مامانم از زنش متنفر میشه

خیلی بدش میومده از زنش

خونه هم. نمیرفته تا چند ماه

بعد زنش زنگ میزنه درد و  دل میکنه با مامانم

بعد میفهمیم که مادرشوهرش رفته خواستگاری اون دختره 

شک ندارم بهش  ولی حالم خوب نیست انگار اون دوست داشتنه کم شده بدونش نمیتونم... چند روز پیشم نباش ...

میفهمم

چتشون در چه حد بوده؟ 

خیلی  حرف زدن؟ 

میدونی من از چی ناراحتم اکس من اون زمان زنده بود من باز غر میزدم یا الان خداروشکر شوهرت هست سالمه ...

متوجهم‌ عزیزم 

میگم که هم خیانت دیده هم جسم نیمه جان شوهرش رو باید مراقبت کنه 

دردش سنگین هست 

خدا بهش آرامش بده و هر چه خیره براش رقم بزنه

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د
متوجهم‌ عزیزم  میگم که هم خیانت دیده هم جسم نیمه جان شوهرش رو باید مراقبت کنه  دردش سنگی ...

ان شالله

اهان چقدرذله پیری

چی بگم خدا جواب بده

خب چ جراتی داره ازآهه مظلوم نمیترسه

عفریته همینه دیگه 

ب روشون نمیارن ک

میفهمم چتشون در چه حد بوده؟  خیلی  حرف زدن؟

از ۵ فروردین تا وقتی ک من فهمیدم ۱۷ اردیبهشت...

نمیدونم نخوندم همینکه عکس پروفایلو دیدم 

ابجوش ریختن رو سرم .

هیچی نگفتم تو جاده بودیم اگه میگفتم حاشا میکرد و با اینکه بهش گفته بودم خر نیستم میفهمم داری ی کارایی میکنی بذار کنار تا مطمین نشدم کیه ...ادامه داد

فرداش بی سرو صدا رفتم خونه مامانم و زنگ زدم به دختره و صداشو ضبط کردم اونم چون سنش کم بود جواب میداد... 

ولی بد ضربه ای بود 

از ۵ فروردین تا وقتی ک من فهمیدم ۱۷ اردیبهشت... نمیدونم نخوندم همینکه عکس پروفایلو دیدم  ابجو ...

ااره حق داری بخدا... 

2706