2752
2734
عنوان

بیایید عاقبت ادم خائن رو بگم...

604 بازدید | 63 پست

پسرخاله ی مامانم، یه اقای محترم با وضعیت مالی خوب، خوش تیپ، خوش چهره ای بود

همه چی هم داشت ماشین، خونه، کار خوب و..... 

خانمش هم یه خانم مهربون، زیبا، تو دل برو، دستپخت و خونه داری عالی، هربار برای خاله ی مامانم با مناسبت و بی مناسبت یه عالمه طلا میخرید

یه دختر خیلی نازی هم دارن... 

خلاصه که یه زنه میوفته دنبالش و حالا به گفته یه عده، جادو جنبل کرده

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

خوووب

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی تموم شد لایکم کن  

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید😔  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊 هممون تنهاییم! هرچقدر تعداد پست بیشتر، تنها تر💔🙂
2731

پست بعدی روگذاشتی لایکم کن 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤

هیشکی این وسط هیچیش نمیشه جز کسی که خیانت دیده 

هیچ وقت دیگه حالش خوب نمیشه 

اگر براش دنیا هم فراهم بسازند 

همیشه یک زخم گوشه وجود و قلبش درد می‌کنه 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د

جوری که پسرخاله مامانم اصلا از زنش متنفر میشه

ازش بدش میاد

حتی چند ماه اصلا خونه نمیره

خلاصه زنش بعد یه تایم طولانی به مامانم زنگ میزنه و تعریف میکنه 

بعد ما فهمیدیم خاله عفریتم برای پسرش میره خواستگاری اون زنه😒😒😒😒😒😒😒

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

خلاصه که همه چی به مو بنده 

یه شب حال پسرخاله مامانم خراب میشه و از اون شب تا الان که شش سال از این ماجرا میگذره 

دوا و درمون و دکتری نبوده که نرفته باشن

عقلش رو از دست میده و دیوونه میشه 

و خانمش طفلی انقدررررررر با مرامه با این حال شیش ساله داره تر و خشکش میکنه

هیشکی این وسط هیچیش نمیشه جز کسی که خیانت دیده  هیچ وقت دیگه حالش خوب نمیشه  اگر براش دن ...

اون که اره... 

خلاصه که همه چی به مو بنده  یه شب حال پسرخاله مامانم خراب میشه و از اون شب تا الان که شش سا ...

زن بیچارش خیانت هم دیده جسم مریض اون لنده هور هم باید زیر و بالا کنه 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د

چند وقت پیشا دیدمش بعد کلی مدت از خونه اومده بیرون، خاله مامانم بهش گفت زود برو خونه پسرم تنهاس... 

اونجا دوست داشتم خاله خانمو تیکه پارش کنم 😒😒😒😒😒😒😒

خلاصه که خیانت تاوان داره

اگه طرفتون دلش بشکنه و خیلی دل پاک باشه که کلا زندگیتون داغون میشه.... 

بخدا هرکس جای خانم ایشون بود، بی شک شوتش میکرد بیرون.... 

حالا این خانم معرفت داشته 

ننه اش حاضر نیس نگهش داره بعد بدو بدو خواستگاری رفته بود.😒😒😒

اون آویزون مزاحم چی میشه؟

کلا رفتن از این شهر 

یه روز میرن دم خونشون میبینن کلا رفتن

کلی هم پولو خونه اینا به نامش زدن

زن بیچارش خیانت هم دیده جسم مریض اون لنده هور هم باید زیر و بالا کنه 

اره بخدا کاش میزاشتش خونه مادرشوهرش 

میگه دوستش دارم ب من بدی نکرده همش تقصیر مامانشه

2706