2733
2739
عنوان

دختر هفت ساله ام اینو گفت شوکه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 136125 بازدید | 803 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من ماشاالله خیلی نازه مخصوصا چشماش ولی یه کوچولو سبزه است من سفیدم همش میگه مامان چرا تو سفیدی ...

دخترداییم سبزه بود بچه بودیم تا یکی بهش میگفت سبزه ای این شعرو براش میخوند، سفید سفید صدتومن سرخ و سفید سیصد تومن حالا که رسید به سبزه هرچی بگی می‌ارزه 

تو هم مرتب براش بخون  

من پسرم سبزس و بینیشم یکم بزرگه الان ۵سالشه انقد ازش تعریف کردم و قربون صدقش رفتم ک الان واقعا مغرور ...

پسرمن سبزه اس ودماغشم بزرگه ب چشم خودم که زیباترینه ولی عمه هاش براش شعرمیخونن :من کوروشم خیلی زشتم، من براش میخونم آقاکوروشم خیلی باهوشم هرچقدبهشون اصرارمیکنم که بهش نگن زشت هم برااعتمادبنفسش هم اینکه دیگه میوفته روزبون همه وب پسرقشنگ وجذابم میگن زشت ول کن نیستن نامردا

2731

ناراحتش شدم

مقایسه شده و نتونسته با این موضوع کنار بیاد

حق داره بچه

اسباب بازی و ... هیچکدوم پیام پذیرش و عَق بدون شرط و شروط رو به بچه نمیده

انقد باید قبولش داشته باشی که عزت نفسش بره بالا، از زیباییش، مهارتهاش، درس خوندناش، نعمت بودنش کنار شما، هر چی که قند تو دلش اب بشه ازینکه انقد دوستش داری، همیشه دوستش دارید حتی اگه دیگران بگن یکی دیگه قشنگ تره و ...

منم بچه بودم سبزه بودم 

دختر عموهام و دایی هام همه سفید و بور 

از بچه گی خیلی ناراحت بودم که سبزه ام 

اما خداروشکر سنم رفت بالا چهره ام از همه اشون زیباتر شد 

، اما اون حرفها هنوزم تو ذهنم هست

2740

بهش اعتماد به نفس بده

اینم باید یاد بگیره همیشه از آدم خوشگلتر و بهتر هست آدم نباید حساس باشه باید بی اهمیت باشه به مرور بهش یاد بده

وگرنه اذیت میشه تو زندگی

البته من هیچ کدوم عکسو ندیدم کلی میگم

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
دارم

بگو همه ادما قشنگن اصلا ادم زشت نداریم لبات خوشگله چشمات خوشگله پوستت ثافه ببرش جلو اینه رگو موهات خوشگله تو برای ما از همه خوشگلتری ولی فقط خوشگلی مهم نیست. ادمی خوشگل و خوبه ک با ادب باشه تمیز باشه مرتب و منظم باشه باهاش اینطوری صحبت کن

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن

من دخترخواهرشوهرم همه بهش میگفتن زشت،این بچه از بس ناراحت میشد،قلبم درد میگرفت،از وقتی ازدواج کردم هر وقت دیدمش بهش میگفتم واااای تو چقدر خوشگلی ،وایی چرا اینقدر خوشگلی بچه میخندید،بعدش خودم دختر دار شدم،همیشه بهش میگم دختر من چقد قشنگ و خوشگله،الان نزدیک سه سالشه،میره توآینه خودش رو میبینه میگه مامان نگاه من چقدر خوشگلم،تو هم سعی کن همیشه به دخترت اعتماد به نفس بدی،همیشه از همه چیش تعریف کن،بچه باورش میشه که خوشگله