2752
2734
عنوان

دختر هفت ساله ام اینو گفت شوکه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 136163 بازدید | 803 پست
من پسرم سبزس و بینیشم یکم بزرگه الان ۵سالشه انقد ازش تعریف کردم و قربون صدقش رفتم ک الان واقعا مغرور ...

زیاد هم نباید اغراق بشه شاید یه روز یکی راستش رو بگه و ضربه بخوره میشه ب جاش از اون چیزهایی که واقعا اولیه تعریف کنی مثل اخلاق و مهربونی یا موهای پرپشت مثلا 

اگه اون ایراد رو هی بگی خوبه ضربه میخوره اینو من نمیگم تو ی پیج یه مشاور سرشناس میگف

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اسی دختر منم تو بچگیش سبزه بود و قدش نسبت به هم سن وسالاش کوتاه

اونقد دوستاش و اطرافیان راجع به قد و صورتش گفته بودن که  همیشه ناراحت بود

چقدم میگفتم خدا همه رو زیبا آفریده منتها یکی چشاش قشنگ تره یکی پوستش قشنگ تره و ... باور نمیکرد

حالا بیا وببین چقد زیبا و خانم  شده همه فامیل و دوست وآشنا خوشگلیشو میگن

ببخشیداسی

میدونم ربطی نداره

بچه هاکسی میدونه چندماه پیش یه تاپیک پربازدیدبودیه خانومی پسری که۱۰سال پیش باهاش دوست بودروتوبانک میبینه

فک کنم پرستاریاماماهم بودبعدچتاشومیزاشت میگفت راهنمایی کنین من چی جواب بدم

بالاخره چی شدخبرداره کسی ؟

بچه ها از این حرفها زیاد میزنن... دختر منم درساش ضعیفه معلمش کلاس تقویتی گذاشته جلسه صد تومن میگیره امروز هم باید بره ولی چون هزینه ندارم بدم گفتم ندارم چیکار کنم عزیزم گفت کاش منو به دنیا نمیاوردی 😔

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام ❤️❤️ سادات طباطبایی ام ❤️❤️
زیاد هم نباید اغراق بشه شاید یه روز یکی راستش رو بگه و ضربه بخوره میشه ب جاش از اون چیزهایی که واقعا ...

اره خیلی نباید تعریف کرد چون بعدا هنش منتطره بقیه ام تعریف کنن بعد میبینه نمیکنن و از نظر همه قشنگ نیست اعتماد بنفسش نابود میشه

خدا حفظش کنه عزیزم اطلاع دارین مادرتون توی بارداری چی خوردن ک خواهرتون بور و چشم رنگی شدن؟

عزیزم خواهرزاده مو گفتم خواهرم نیست بعدش نه خواهرم چشم رنگی و بور نه شوهرش خواهرزاده ام به مادربزرگ پدریش کشید ژنش 

درخواست دوستی رد میکنم 
ببرش پیش تراپیست  باهاش صحبت کنه قانع بشه آسیب نبینه

ولی به نظرم اگه بخواید ببرید پیش تراپیست دختر خانمتون فکر میکنند واقعا قضیه زشتی وجود داره...

زیبایی نسبی هستش و قطعا هر انسانی زیبایی مخصوص خودشو داره

فکر کنم خودتون مطالعه داشته باشید و بعد بتونید مادرانه بهش انتقال بدید  

بارانی باید تا که رنگین کمانی برآید
اسی دختر منم تو بچگیش سبزه بود و قدش نسبت به هم سن وسالاش کوتاه اونقد دوستاش و اطرافیان راجع به قد ...

الان چند سالشه ، 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
اره سبزه ست و قبلنا بهش میگفتن الانم تک و توک میگن عمه هاش

اسی منم سبزه ام بچه ک بودم چند نفری هی بهم میگفتن سیاهی الانم ک عروس شدم مادر شوهر میگه کلا اعتماد ب نفسم اومده پایین اون ک بچس دیگع

دختر من ماشاالله خیلی نازه مخصوصا چشماش ولی یه کوچولو سبزه است من سفیدم همش میگه مامان چرا تو سفیدی من سبزه ؟هرچی میگم هرجور هستی قشنگی خیلی هم قشنگی زوم کرده رو سفیدی من اونم یکی از خواهرام گفته این کپه مامانش شده ولی سبزه است دخترم حساس شده.. نمیدونم چیکار کنم بیخیال بشه لااقل 

عزیزی که امضامومیخونی میشه برای سلامتی و عاقبت بخیر شدن خودم و بچه‌هام و همسرم صلوات بفرستید ممنون میشم..منم برای شما صلوات میفرستم❤️❤️❤️❤️❤️

ازین به بعد سعی کن خودت تو خونه روی اعتماد به نفسش کار کن

ی تاج براش بخر ازون تزیینی ها 

بگو برا پرنسس تاج خریدم 😍

براش کارتون باربی هارو بزار 

وقتی میخوای صداش کنی بگو پرنسس ( مثلا چشم قشنگ) بیا 

و کلا اشباع‌ش کن

پرورده کوردم❤
اون یکی پسرعموشون هست پدرومادرش از نوزادی گفتن این دوتا مال همن

چه کار زشتی 

ماهم ازاین حرفا میزدن برابچهام 

اما اجازه ندادم تکررررار کنن 

شایدبزرگ شدن همو نخاستن  زشته بخدااااا