2733
2734
عنوان

دختر هفت ساله ام اینو گفت شوکه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 136162 بازدید | 803 پست
اره سبزه ست و قبلنا بهش میگفتن الانم تک و توک میگن عمه هاش

خوب عزیزم علتش مشخصه دیگه

باید جلوی فامیل و مقایسه هاشون وایسی و اجازه ندی 

و به دخترت اعتماد به نفس بدی که هرکسی با هر چهره ای قشنگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداوکیلی زشت نیس ب خودم گفتم اگرم باشه بخاطر بچه بودنش الکی میگم خوشگله 

ولی جدی جدی خیلی خوبه ایرادی نداره تو صورتش

بعضیا از بچگی دماغشون ایراد داره یا لبشون یا چشمشون

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

چقدر ناز و جیگرهههههه دلم خواست خدا حفظش کنه هزار ماشاله

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع
اره سبزه ست و قبلنا بهش میگفتن الانم تک و توک میگن عمه هاش

من پسرم سبزس و بینیشم یکم بزرگه الان ۵سالشه انقد ازش تعریف کردم و قربون صدقش رفتم ک الان واقعا مغرور فک میکنه خوشگلترین بچه دنیاست

اگه از من خوشت نمیاد خب ب جهندم😜منم از تو خوشم نمیاد😐✋🏻خاک توسرت بی سلیقت کنم 😐🙄

مثلا وقتی میگه من زشتم 

بگو اوهوم پس فکر میکنی قشنگ نیستی 

میشه بگی چی شد این فکرو کردی ؟

زشتی وخوشگلی یعنی چی ؟

خوشگل چه جوریه 

تازه تو عزیز منی جون منی هر جوری باشی دوست دارم 

تو نظر من از همه نازای عالم ناز تری 

2706