2752
2734

میخوام بدونم درد داره یا براتون عوارض داشته توی مشهد کسی رو میشناسین کارش خوب باشه؟ واینکه کلا چند جلسه باید بریم به دندون پزشکی

من مشهد نیستم اما انجام دادم بلاخره بیحسی میزنن اما یکم شاید درد داشته باشه ولی خب زود میره دردش. ۴الی ۵بار باید بری طی چندماه ...حداقل ششماهی طول میکشه البته هستن کسایی ک زودتر جمعش میکنن اما هر چ طولانی باشه بهتره لثه سفت تر میشه بعد قالبگیری و  روکش. میزارن....

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من مشهد نیستم اما انجام دادم بلاخره بیحسی میزنن اما یکم شاید درد داشته باشه ولی خب زود میره دردش. ۴ا ...

ببخشید چندتا دندون ایمپلنت کردین الان راحت حس دندون رو دارین یعنی باهاش هر غذایی رو میتونین بخورین؟ در مورد ایمپلنت دیجیتال هم چیزی میدونید؟

ببخشید چندتا دندون ایمپلنت کردین الان راحت حس دندون رو دارین یعنی باهاش هر غذایی رو میتونین بخورین؟ ...

دوتا...اره راحته اتگار دندون اصلی خودته... دیجیتال خب همه دندانپزشکی نداره اون بهتره راحت عکس دندونت میگیرن بدون اینکه عکس رو بزارن تو دهانت ک با دست بگیری... یا برای قالبگیری نیاز ب خمیر گذاشتن تودندان نیس

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒