2737
2739
خخخ عزیزم مگه با این چیزا زندگی میره رو هوا؟من خودم دوسال پشت کنکور بودم سومین کنکورم پزشکی قبول شدم ...

من بدبختم دیگه 

امیدم به ترمیم بود 

شما نمیدونی باید چمار کنم 

کسی رو نمیشناسی به این کار وارد باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشکال نداره باز تمدید میشه مطمئنم  دعا میکنم تمدید بشه فقط حواست به اخبار باشه

اخبار رو از کحا پیگیری کنم 

گوشی دستم میگیرم بدبخت میشم 

نمیگیرم جا میمونم 

گفتن نمیشه 

مرسی از لطفت

2731
فقط اخبار رو دنبال کن عزیزم احتمالا تمدید میشه اگرم نشد فدای سرت 

حالم خیلی بده 

خیلی 

از ززندگیم کلا نا امبد شده بودم تصمیم گرفتم کنکور بدم که اونم اینطور بدبخت شدم 

فک کردم تا ۲۹ وقت هست گفتم اونایی که خیلی عالی خوندم در حد ۲۰ رو فقط تمدید کنم تا اخر هفته هم بخونم که یهو گفتن ۲۲  و امرزو از صبح هر کار میکنم نمیشه

اخبار رو از کحا پیگیری کنم  گوشی دستم میگیرم بدبخت میشم  نمیگیرم جا میمونم  گفتن ن ...

اگه مشاور داری بگو اون بهت خبر بده

اگه نداری که هررزو سرچ کن ترمیم معدل تمدید شد یا نه. یه کلمه برات میاره. آخر شبا اینکارو بکن نمیخواد در طول روز دستت باشه. بعدم همیشه میگن تمدید نمیشه ولی باز دم آخری تمدید میکنن شاید یکم قیمتش بره بالا فقط 

2740

فرداس عزیزم .ببر کافینت من چند روز میزدم نیومد رفتم کافینت بازم نیومد ها ولی حداقل فهمیدم مشکل از کجاس 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
حالم خیلی بده  خیلی  از ززندگیم کلا نا امبد شده بودم تصمیم گرفتم کنکور بدم که اونم اینطو ...

به همین زودی جا زدی؟گفتم که اگر نهایت نشد اشکال نداره مگه همه با معدل بالا سرجلسه کنکور حاضر میشن؟

2706