2752
2734
عنوان

این اختلاف سنی منطقیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 48 پست
من اختلاف سنی بالاتر از اینام دیدم چیزی نیست این، بعدم اصلا به سن نیست باید دختر خالت ببینه واقعا طر ...

نه چیزای دیگه شون فکرکنم اوکیه و میخوان همو

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصل قضیه همونه، اقتضای سنش هیجان و هورمونه 

شایدم اینطور باشه ولی خب دختر منطقی ای هست

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
من اعتقادم اینه ا صلا نمیتونم این لوسای الانو تحمل کنم با اینکه خودم سنم کمه مرد باید پخته باه

منم همینطورم 4سال اختلاف بنظرم منطقی و خوبه

منم فیزیوتراپی میخونم حقیقتش راضی نمی‌شدم با غیر کادر درمان ازدواج کنم

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
من از همسرم ۱۰  ۱۱  سال کوچکترم خیلیم راضیم  آقاست به تمام معنا

چه عالی پایدار باشین❤😍

2706