2733
2734
عنوان

این اختلاف سنی منطقیه؟

407 بازدید | 48 پست

دخترخالم 20 سالشه و فیزیوتراپی میخونه با یه پسری اشنا شده 8 9 سال اختلاف سنی دارن

پسره کارشناسی ارشد کامپیوتر،برنامه نویسی میکنه و میخواد یکی دو تا شرکت بزنه و خانواده خوبی داره از همه لحاظ

شما باشین قبول میکنین؟من باشم قبول نمیکنم چون اختلاف سنی زیادی دارن

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من کاری به اختلاف سنیش ندارم، فیزیوتراپی رشته خیلی تاپیه چرا انقدر عجله برا ازدواج داره؟ ضمن اینکه پسره هنوز شرکت نزده بزارید بزنه بعد اونوقت تازه بهش فکر کنید

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
نسبتا زیاده اما مشکل ساز نیست انچنان

خودش خیلی دودله سرهمین اختلاف سنی...اولش فکرنمیکرد اینقدر اختلاف سنی داشته باشن

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)

خیلی خوبه قبول کنید مهم ترینش اخلاق خودش و خانوادش هست و اختلاف سنی زیر ۱۰ سال خوبه 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
2706