2733
2734
اییی خداا چهه نازهه الان قراره ازدواج کنی؟

نه عزیزم.  فقط اینجا قرار گزاشتم شاید همینجا بعد پست کنم به دختری که مثل خودم بودع 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از عکسش آرامش گرفتم 🤍 انشاالله خوشبخت بشی،💖

واقعا همین طوره عزیزم منم  ارامش میگیرم وقتی خیلی ناراحتم میخونمش .

زیاد نمیشه استفاده کرد چون رنگش سفیده لک میوفته 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.
مشکل ازدواج منم حل نشد  کلا بیخیالش شووووو

🌹😔😔چند سالتونه. 

حیف برای منم 

ولی اگه ازدواج کردم قران رو میدم به شما. 

اگه شما زودتر ازدواج کردین شما یه چیزی بده به من. 

انشالله بهترین ازدواجو کنی عزیز دلم خوشبخت بشی❤️ برات صلوات فرستادم  من خودم مجردم

ممنونم ار لطفت عزیزمم ♥️♥️

چن خریدی؟!

عزیزم با نهایت احترام به شما‌

برای قرآن از کلمه هدیه استفاده کنیم خیلی بهتره ❤️

میتونی بهم درخواست دوستی بدی من باهات درد و دل میکنم . اگه حس کردی کسی رو نداری در حالی که نمی شناسمت میشم همدردت ... من همیشه دعا میکنم برای همه برای شادیاشون برای حال خوبشون برای ... این کاربری دست ۲ تا خانمه اگه دیدی دارم باهات بد حرف میزنم شک نکن اون ستاره ست ⭐️ ولی من مریمم در همیشه و همه جا مهربونم ❤️ من مریمم آرزوم اینه بیام اینجا تاپیک بزنم بگم حالم خوبه بگم زندگیم همونیه که میخوام بیام اینجا بگم منم دارم مادر میشم بگم آره شد دوباره زندگیم با عشق شد . ❤️‍🩹
خوشبخت بشی عزیزم  خواستگار نداری کلا؟ یا سخت پسندی؟

ندارم عزیزم.

نه عزیزم.  فقط اینجا قرار گزاشتم شاید همینجا بعد پست کنم به دختری که مثل خودم بودع

ایشالا که خوشبخت بشی عزیزدلم

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️
🌹😔😔چند سالتونه.  حیف برای منم  ولی اگه ازدواج کردم قران رو میدم به شما.  اگه شم ...

متولد۷۶ 

والا چقد زجر بکشه اعماق وجودم خودمم دیگ خسته شدم و ولش کردم 

ان شاء الله (بخاطر قرانه هم که شده😁😁) به امید خدا شما ازدواج عالی داشته باشی 

اگر به من بدی قول میدم با خودم دفن میشه به دست به دست کردن نمیرسه🤣🤣

♥️♥️😅

متولد۷۶  والا چقد زجر بکشه اعماق وجودم خودمم دیگ خسته شدم و ولش کردم  ان شاء الله (بخاطر ...

منم ۷۸ هستم. من به شما امید دارم 

اصلا یه چیزی خوشگل برام بگیر ببری سر سفره عقدت برام بفرستی 🤩🤩🤩🤩🤩 

واقعی میگم 

2706