2737
2739

می خوام از مغازش استفاده کنم  البته اجاره هم میدم بهشا 

200 تومن مغازش خرج داره البته 100 تومن برا خود مغازشه متلا کرکره برقی و اینا

100 تومنم دکورش 

نظرتون خرج کنم؟ 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

اجاره میدی چیزایی مثل کرکره برقی رو خودش باید بده، ولی دکور با شماست اگه میخواین تغییر بدین

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اجاره میدی چیزایی مثل کرکره برقی رو خودش باید بده، ولی دکور با شماست اگه میخواین تغییر بدین

نمی ده خواهر 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2731
نمی ده خواهر 

فدا یه تار موت بشین دودوتا چهارتا کن اگه مغازش ارزش داره جای خوبیه پاخور داره مشتری ثابت داره کارت توش خوبه، بهش برس. ولی میتونی باهاش چونه بزنی که سر اجاره اش باهات کنار بیاد پس بیاره پایین مبلغ رو 

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
فدا یه تار موت بشین دودوتا چهارتا کن اگه مغازش ارزش داره جای خوبیه پاخور داره مشتری ثابت داره کارت ت ...

جای مغازه خوبه. اجاره هم یکم کمتر میدم البته 

2740
میشه بپرسم چه مغازه ای داری؟ منم تو فکرم مغازه بزنم اما نمیدونم‌ چی بفروشم

کیف و کفش کودک و نوجوان