2752
2734
عنوان

شما صاحب طلاهاتون هستین یا شوهرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 9490 بازدید | 309 پست

نه متاسفانه جدیدا طلا برای کسی هست ک فاکتورای خرید ب نامشه 

کلا تو ایران زن همه جوره حقش پایمال شده. من ک تمام طلاهامو دادم همسرم فروخت برای کاری حتی گوشواره ای ک برای مجردیم بود  چون برام ارزشی نداشتن .چند بار تو بحثامون شوهرم بهم گفت مگه از خونه بابات اوردی ک میگی طلاهای خودم .منم قید همشونو دوسال پیش زدم الانم هیچی ندارم  ادم بهتره چیزی ک مال خودش نیستو نگه نداره. فقط منتش سرش باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واسه خودمه.همسرم اصلا نمیدونه چقدر دارم چیکار میکنم اصلا کاری نداره اصلا و منم بیشتر طلاهامو خودم خریدم و‌‌اسه استفاده گشخصیه نه پس انداز مشترک

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
شوهرت خیلی بیشعوره،  تو الان عزاداری دو هفته بیشتر نیست پدرتو از دست دادی حق نداره تا خودت نخوا ...

من که پدرم از دست دادم همون شب اول شوهرم رابطه برقرار کرد تو خونه ی پدرم .چقدر بی درکه منم بهش گفتم اگه خودت عزیزی از دست بدی حاضری روز اول رابطه داشته باشیم

چرا برادرهات ب پدرت کمک مالی نکردن ؟  اول باید برادرهات کمک مالی میکردند بعد شما 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
وای نکن عزیزم،سعی کن نقش بازی کنی،قوی باش ،به خودت مسلط باش،درسته که کار همسرت فراموش نمیشه ،اما برا ...

دست خودم نیست ، نمی‌دونم چیکار کنم وقتی از دانشگاه خونه میرسم غم عالم می‌ریزه تو دلم، بی حوصله بی قرار میشم ، احساس خفگی بهم دست میده یهو میزنم زیر گریه، فک میکنم دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه، 

عزیزم‌طلا مال خودت بوده به اون چه؟؟؟ حتی اگه فاکتور به اسم خودت نباشه اگه برات خریده مال خودته انقدر ...

همسر من ،خودش مالک همه چیز می‌دونه حیوون وحشیه که فک می‌کنه زن برده است و هیچ حقی نداره

یا خدا عجب ادمیه، خب من اگر بخوام طلامو برم بدون اجازه شوهرم برای مصرف خونه بفروشم یا هر چی صددرصد ناراحت میشه ، ولی یبار دوتا النگو برای مریضی پدرم فروختم چیزی نگفت

حالا چیکار کردی ؟ قهر نکردی؟ چیزی نگفت بعدش؟

هر جفت مون 

مگه ميشه ى وقت پول لازم داشته باشه و من طلاهامو ندم براى رفع اون گرفتاريش

زندگى مشترك يعنى خوشى و غمى بالا و پايينى و بيمارى و سلامتى و خلاصه سفيد و سياه با هم باشيم 

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…
2706