2733
2734
عنوان

ب معرف بزنگم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شماره همكارت ندارى اطلاع بدى بهشون  نظرطرف مخالفم  نميخاى زودتربفهمىاسترس فضولى ندارى بدو ...

چرا دارم،اتفاقا میخوام زودتر بگم ک قرار دیدار حضوری بذاریم ،ولی میترسم این عجلم یهو زشت باشه 🥴

کچی‌کورد
ن زشت نیست بگو ک میتونه بیاد با هم حرف بزنیم ک ببینیم خدا چی میخواد 

میخوام ب بهانه اینکه تو محیط کار راحت نیستم بحرفیم درمرودش برا همین تلفنی زنگ زدم بهتون

کچی‌کورد
میخوام ب بهانه اینکه تو محیط کار راحت نیستم بحرفیم درمرودش برا همین تلفنی زنگ زدم بهتون

اره اینجوری بگو 

ولی نگو ک پسند کردم بگو آن شاءالله ی تعیین بشه ک بیاد با هم حرف بزنیم همچین چیزی 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 

اگر موردی که ارزشش رو داره خودت زنگ بزن.

من با شوهرم برای اولین بار صحبت کردم، هی میگفت کی بیایم خواستگاری، الان به خانوادم بگم و ... کلی عجله و تمایل.

من گفتم چند روز فرصت بده فکر کنم و با خانوادم مطرح کنم و ....

چندین روز گذشت و بهم زنگ نزد، تا جواب بگیره، منم بهم برخورد واقع.

برای کار به معرف زنگ زدم، اون پرسید، جواب همکار ما رو چرا ندادی، جوابت نه هم بود بهش زنگ میزدی،

گفتم وا من زنگ بزنم، اصولا مردا باید زنگ بزنن و بیوفتن دنبال دختر.

گفت این طفلک داره خودکشی میکنه میگه، اون خانم گفت خودم زنگ میزنم، منتظرته.

بعد خود شوهرم زنگ زدو ....

میگفت خودت گفتی زنگ میزنم و میگم، منم دیگه جرات نمیکردم زنگ بزنم.

ته حرفم مردا کلا خنگن تو اینجور مسایل

اگر موردی که ارزشش رو داره خودت زنگ بزن. من با شوهرم برای اولین بار صحبت کردم، هی میگفت کی بیایم خو ...

خنگ و خوب اومدی😂اره منم سرم اومده سر ی معرفی دیگه،پس همون بزنگم چون ب. شدت ب دهنم شیرین اومده🤪

کچی‌کورد
خنگ و خوب اومدی😂اره منم سرم اومده سر ی معرفی دیگه،پس همون بزنگم چون ب. شدت ب دهنم شیرین اومده🤪

ببین شوهر من واقعا مرد سخاوتمندی، مخصوصا به زن و بچه اش.

ولی مثلا بگه وای فصل توت فرنگی، مغازه سر کوچه ای چه توتهایی داشت، اصلا متوجه نمیشه، دلت خواسته و میخوای که بخره.

ولی مستقیم بگو توت فرنگی بخر، میگه چشم و چند کیلو هم میخره و میاره.

از خودش حالیش نیست اصلا.

کلا مردا با زنها فرق دارن، زنها حرف میپیچن، میزارن لای لفافه، ولی با مردا باید صریح و واضح حرف بزنی.

الان با اون آقا بری بیرون، مخصوصا اگر از اونا بوده باشه که دوست دختر و .... نداشته، کلا شوت و یه کارا خواهد کرد.

خیلی سخت نگیر ، مگر اینکه خیلی با خانمها بوده باشه و زنها رو خوب بشناسه

ببین شوهر من واقعا مرد سخاوتمندی، مخصوصا به زن و بچه اش. ولی مثلا بگه وای فصل توت فرنگی، مغازه سر ک ...

درسته گلم ممنون ک وقت گذاشتی،بهش میزنگم میگم محیط کار خوشم نیومد بحرفیم درباره این موضوع برا همین زنگ زدم خبر بدم و...

کچی‌کورد
2706