2733
2739

خونه مادر شوهرم بودم شوهرم از سر کار اومد خودمو لوس کردم گفتم ببین اینو گرفتم قشنگه گف چ رنگیه گفتم توسی بعد گفتم البته انتخاب مامانت بودا جلوی مامانش گفتم.بعد گف آخه تو چشات مشکیه توسی تیره گرفتی خب ندازی چشات معلوم نیس ک بعدشم چرا انتخاب خودت نبوده؟گفتم خب مامان نذاشت دیگه گف پاشو پاشو بریم ب سلیقه خودت بخر اصلا این بمونه یکی دیگه واست میگیرم هررنگی دوس داری وای نمیدونید اون لحظه من جلو مامانش چ حسی داشتمم😂😂بخدا مادرشوهرم از اون عفریته ها نیستا خوبه فقط بعضی وقتا از ماتریکس خارج میشه همین

بعد هی مادرشوهرم میگفت بابا همین قشنگه خوبه شوهرم پاشو تو ی کفش کرد گف برا خودش بوده خودش باید انتخاب میکرده منو بلند کرد رفتیم عوض کردیم ی آبی سبز مختلط گرفتم خیلی باحاله

هی منم چسی میومدم میگفتم آخه مامانت میگه.. هی میگفت مامانو ولش کن هرچی دوس داری بخر مامانم با من 

خلاصه خیلی کیف داد

گفتم همش تایپک ها خیانت و غمگینه یکم حس خوب باشه همین❤️

دختر کورد ایرانم❤️🇮🇷

😂😂😂😂

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خوبه پس 😅

ولی یاد بگیر از همین اول زندگیت کار خودتو انجام بدی 

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت
2740
این حس خوب نبود  کیف کردن از اینکه مادر همسرتون خراب شدن بود

اصن بحث تخریب نیس بحث اینه خب عزیزم وقتی اول من یچی میگم همون باشه دیگه چرا دخالت میکنی

دختر کورد ایرانم❤️🇮🇷

کار جفتتون چرت بود خوب وقتی ادم یکیو میبره خرید یکی نظر میخواد.مادرشوهر نظر بخوا میشه دخالت.اگه خواهر خودت بود که جیکت در نمیومد😕بازم ادم بالغی بودی می‌تونستی اونی که دلت میخواد برداری 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2706