2752
2734
عنوان

پسره چه فکری میکنه راجع بهم؟

360 بازدید | 19 پست

تو یه جای تفریحی همو میدیدم 

سلام تاخالا نکرده بودیم بهم 

فالوم کرد 

بعد یه مدت استوری مو ریپ زد و بعد اون هر چی گذاشتم  ریپلای زد و بحث رو باز کرد 

منم یکی دوبار ریپلای زدم استوری شو

توی حرفا ی بار گقت بریم بیرون و اینا بعد گفت دوس دخترم نمیذاره که باهات بیام بیرون 

بعدش گقت شوخی کزدم دوست دختر ندارم اصلا 

اونرومز گقت فلان جا نری گقتم چرا گقت خوشگلا رو میگیرن😉😂(با این استیکر)

از روزش و کارایی که کرده میگه برنامه ش رو‌میگه

بعضی چیزای دیگه هم گفته اینطوری یادم نمیاد الان 

بهش ب داشتیم حرف میزدیم گقت شب بخیر دیر وقت بود ساعت ۴ صبح بود بهم برخورد چون یهوو بود انتظار نداشتم ولی خب بحثی هم نبود 

کفت ناراحت شدی؟ گقتم نه گقت انقدر اجله ندارم گقت نه برو‌وقتت نره گقت خیلی خب اصلا مهم‌نیس و بد جوابش رو دادم

بعدش استوری گذاشتم برای اولین بار لایک کرد و صبحش استوری گذاشت چند تا لایک نکردم

دیشب پیام دادم بهش سر ثانیه سین زد من کار داشتم بعد پنج دقیقه جواب دادم دیگه پیاممو نگاه نکرد 

پسره چجور آدمیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اينو قبلا نگفته بودي؟ چطوري بدون هيچ حرف و سلامي همو پيدا كردين فالو كردين؟

گفته بودم اره

اسمو‌نمیدونست حس میکنم از ادمایی مه منو مینشاختن پرسیده اسممو ایدیمو پیدا کرده نپرسدیم ازش

میشه بگین چیکار کنم یجورایی منت کشی فکر نکنه ولی ناراحت نباشه ازم  

اگه میخوای سین نکنی بهش بگو یکاری پیش اومده و اینکه توهم استوریش ریپ بزن و ... . 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
اينو قبلا نگفته بودي؟ چطوري بدون هيچ حرف و سلامي همو پيدا كردين فالو كردين؟

چیکار کنم دیگه ناراحت نباشه ازم بدون اینکه حس کنه منت کسی کردم  علاقه داره به والیبال از والیبال پست بفرستم بگم یاد تو افتادم؟

اگه میخوای سین نکنی بهش بگو یکاری پیش اومده و اینکه توهم استوریش ریپ بزن و ... . 

یچیزی

علاقه داره به والیبال 

یه پست از والیبال بفرستم بگم یاد تو افتادم؟

یچیزی علاقه داره به والیبال  یه پست از والیبال بفرستم بگم یاد تو افتادم؟

آره اینم خوبه ، بهش غیرمستقیم میگی که یادشی و مهمه برات 🌝

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2706