2733
2734
عنوان

خودکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 32 پست
امین ممنونم عزیزم شاید دعاهای شما جواب داد واقعا بدجور اذیت شدم دعا کن این زجر کشیدنم تموم شه

انشاءالله عزیزم،چشم حتما🩷

ولی هیچی ارزش اینو نداره ک بخاطر ازدست دادنش باخودت اینجوری کنیا...

میشه برام دعا کنی که بشه؟دعا کن برسم بهش🥲🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاءالله عزیزم،چشم حتما🩷 ولی هیچی ارزش اینو نداره ک بخاطر ازدست دادنش باخودت اینجوری کنیا...

دست خودم نیست خواهر مثلا یه صحنه میبینم یاد رفتاراش ن میوفتم یا فیلم یا آهنگ یا هرچی که مشابه باشه یادم میاد زجرایی ک بهم دادنو

دست خودم نیست خواهر مثلا یه صحنه میبینم یاد رفتاراش ن میوفتم یا فیلم یا آهنگ یا هرچی که مشابه باشه ی ...

بمیرم الهی 🥲💔

کتاب بخون فیلم طنز ببین ،بیرون برو بگرد هرکاری ک دلت میخاد بکن 

نمیدونم چیا کشیدی عزیزم ،ولی سعی کن خوب باشی دنیا دوروزه ارزششو نداره...

2731
بمیرم الهی 🥲💔 کتاب بخون فیلم طنز ببین ،بیرون برو بگرد هرکاری ک دلت میخاد بکن  نمیدونم چیا ک ...

حرفت درسته در کل آدم شادیم ولی میبینی تو اوج شاد بودنم تو اوج خندون بودنم یه صحنه میاد جلو چشم که دل مرده میشم بدش اینه میوفتم رو خود خوری

باور کن اعصابم خیلی خورد ،حالش اصن خوب نبود💔روحش شادبنده خدا ولی بقیرم داعون کرد باکارش

اره درست میگی 🥺💔

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
حرفت درسته در کل آدم شادیم ولی میبینی تو اوج شاد بودنم تو اوج خندون بودنم یه صحنه میاد جلو چشم که دل ...

بهتربشی الهی عزیزم

امیدوارم ازاین به بعد روزای خوبی رو بگذرونی🩷🌱

ما یه مدت همسایمونو نمیدیدیم مامان خانومه اومد گف بیا از در برو بالا درو برام باز کن ببینم دخترم کجاس جواب گوشیم نمیده چن روزه خلاصه درو باز کردم اومد تو یهو رفتیم تو خونه جنازه ی دخترش که خودشو دار زده بود دیدیم 💔 مامانش بعد از چندسال هنوزم جنون بهش دس میده منم تا یه مدت لکنت گرفتم 

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕
2740
ما یه مدت همسایمونو نمیدیدیم مامان خانومه اومد گف بیا از در برو بالا درو برام باز کن ببینم دخترم کجا ...

خیلی چیز بدیه ،الهی هیچکس داغ نبینه👩‍🦯💔

احتمالا تنگی نفس عصبی بوده ، خیلی وضع بدیه لامصب انگار داری هر لحظه جون میدی

یازدهم تجربی                                                                       پسر                                                                                     هدف:پزشکی /دانشگاه تبریز

من بچه بودم یه بار همسایمون اومد در مارو زد باز کردم یه چیزی گفت یادم نیست، یه آقای میانسال بود ، همون از ا ی هفته بعد فوت کرد ، من تا چند مدت شبا نمیتونستم بخوابم و حالم خیلی خیلی بد بود، ببین این دختر بیچاره چی داره میکشه

احتمالا تنگی نفس عصبی بوده ، خیلی وضع بدیه لامصب انگار داری هر لحظه جون میدی

دقیقا دختره ب گلوش چنگ مینداخت و مامان باباش و میگرفت و اصن میرفت پایین از دوصندلی ،آخر ب اورژانس زنگ زدن دکترم چیزی نداششت تو مطب ک بهترش کنه

چی بگم ولی اون دختر چه قدر سختی کشیده که مجبورند این کارو بکنه 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)
دقیقا دختره ب گلوش چنگ مینداخت و مامان باباش و میگرفت و اصن میرفت پایین از دوصندلی ،آخر ب اورژانس زن ...

منم داشتم تنگی نفس عصبی بخدا ساعت ۳ شب میگفتم نمی تونم نفس بکشم ، بنده خدا مامانم رو هم بیدار میکردم و با هم میرفتیم بیمارستان ، مورفین میزدم و خوابم می‌برد،  انگار این نفسی که میکشی برای بدنت کافی نیست و داری میمیری و آخرین لحظات زندگیته

یازدهم تجربی                                                                       پسر                                                                                     هدف:پزشکی /دانشگاه تبریز
منم داشتم تنگی نفس عصبی بخدا ساعت ۳ شب میگفتم نمی تونم نفس بکشم ، بنده خدا مامانم رو هم بیدار میکردم ...

الهی 🥺الان بهتری گلم؟

2706