2733
2739
عنوان

خودکشی

453 بازدید | 32 پست

رفته بودیم دکتر 

یه دختر حدود ۱۰_۱۵ساله با پدرمادرش بودن و مادربزرگش اورده بودنش دکتر با علائم تنگی نفس ،انگار بهش حمله دست میداد و گلوش و چنگ میزد ...

وحشت میکرد آدم 

چون مطب دکتر ریه بود همه فک میکردیم آسم داره..

بعد مادربزرگ دختره گفت که تومدرسه همکلاسیش جلو این خودکشی میکنه اینم وحشت کرده حمله عصبی ازاون موقع بهش دست میده و انگار میخاد خفه شه...

آدن وحشت میکرد حال و روزشو میدید ی ذره بچه به چه حالی افتاده بود ،حال مامان باباشم که نگم براتون..

فقط خواستم بگم اگه خواستین خودکشی کنین ،اولا ک نکنین👩‍🦯

دوما یه جایی خودتونو بکشین ک مث این بنده خدا ،بچه مردم اسیب نبینه بخاطر رفتار شما 

مرسی👩‍🦯

میشه برام دعا کنی که بشه؟دعا کن برسم بهش🥲🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلیابادیدن صحنه های خودکشی نزدیکانشون اسیب میبینن متاسفانه

من قضیه رو شنیدم حالم بد شد

دیگه فک کن اون همه چیو دیده...

2740

حمله پنیک بهش دست میده منم از شدت زجرای روانی ک کشیدم اینجور شدم دارد اعصاب میخورم وگرنه خیلی بهم فشار بیاد نفس نمیتونم بکشم خفه میشم و کبود خدا ازش نگذره خدایا خودت میدونی چجوری عدالت برقرار کنی زجر روانی‌ بده 

حمله پنیک بهش دست میده منم از شدت زجرای روانی ک کشیدم اینجور شدم دارد اعصاب میخورم وگرنه خیلی بهم فش ...

دعا میکنم بهتربشی عزیزم..

2706