2733
2739

من خودم روغن تراپی میکنم ی نمه وز میشه از فرداش درست میشه 

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من یکی دوناهی راضی بودم بعد حس کردم ریزش دارم بخصوص تو حموم ک می اومدم ماسک بزنم

بعد دیدم با اینکه موهای ب شدت خشکی دارم ولی با شامپو فری سوالفات چرب شدن موهام دیگ نمیزنم

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2740
جدییی من موهام تا باسنمه ولی خیلییییی کم حجمه 

منم موهام فر و وزه اما وقتی فهمیدم ریزش میاره همون به موهای خودم قانع شدم و هر از گاهی جلوی موهام و اتو میزنم 

شاید که خدا اینجوری خواسته
منم موهام فر و وزه اما وقتی فهمیدم ریزش میاره همون به موهای خودم قانع شدم و هر از گاهی جلوی موهام و ...

ن من موهام اوکیه فقط پایینش یکم موج داره اونم خیلیییی کم ولی لخت لخت دوس دارم

ن من موهام اوکیه فقط پایینش یکم موج داره اونم خیلیییی کم ولی لخت لخت دوس دارم

اگه میخای همین چند مو رو هم از دست بدی کراتین کن موی سالم بهتر از لخت و سوخته س

شاید که خدا اینجوری خواسته
چند وقته انجام دادین؟موهاتون فر یا پف بود؟ موهای من کلا اوکیه ولی یکم پایینش یه موج کوچولویی داره&n ...

فر نه ولی حالت دار بود من تیرپارسال انجام دادم حتی الانم بد نیست ولی میخوام برم ترمیم

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده
2706