2733
2734

من خودم روغن تراپی میکنم ی نمه وز میشه از فرداش درست میشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من یکی دوناهی راضی بودم بعد حس کردم ریزش دارم بخصوص تو حموم ک می اومدم ماسک بزنم

بعد دیدم با اینکه موهای ب شدت خشکی دارم ولی با شامپو فری سوالفات چرب شدن موهام دیگ نمیزنم

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
جدییی من موهام تا باسنمه ولی خیلییییی کم حجمه 

منم موهام فر و وزه اما وقتی فهمیدم ریزش میاره همون به موهای خودم قانع شدم و هر از گاهی جلوی موهام و اتو میزنم 

شاید که خدا اینجوری خواسته
منم موهام فر و وزه اما وقتی فهمیدم ریزش میاره همون به موهای خودم قانع شدم و هر از گاهی جلوی موهام و ...

ن من موهام اوکیه فقط پایینش یکم موج داره اونم خیلیییی کم ولی لخت لخت دوس دارم

ن من موهام اوکیه فقط پایینش یکم موج داره اونم خیلیییی کم ولی لخت لخت دوس دارم

اگه میخای همین چند مو رو هم از دست بدی کراتین کن موی سالم بهتر از لخت و سوخته س

شاید که خدا اینجوری خواسته
چند وقته انجام دادین؟موهاتون فر یا پف بود؟ موهای من کلا اوکیه ولی یکم پایینش یه موج کوچولویی داره&n ...

فر نه ولی حالت دار بود من تیرپارسال انجام دادم حتی الانم بد نیست ولی میخوام برم ترمیم

من امید دارم به رسیدن روزای خوب😍😍کاربری واگذار شده
2706