2733
2734

کراتین کردم مثلا جای خوبو مواد خوب، ریزش گرفتم در حدی که ۲ سوم موهام ریخت تازه شانس اوردم موهام پر بود وگرنه کچل میشدم ، الان بعد ۱ سال ریزشو با هزارتا دارو درمون دکتر کنترل کردم ولی هنوز موهای ریخته شده در نیومده ، استارتر نکن که پشیمون میشی میگی کاش موهام موج دارو وز بود ولی کچل نمیشدم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وای موهای من ک خیلیییی کمه حتما کچل میشم

اصلا نکن اطراف من هر کی کرد ریزش گرفت، ببین من هیچوقت ریزشو تجربه نکرده بودم اونم با این حجم از حمام که بیرون میومدم کف حمام پر مو توی برس پر مو تپش قلب میگرفتم ، قبل از کراتینه بهم گفتن ریزش میاره میگفتن حتما جای خوب نرفتن یا شامپو ماسک خوب نزدن من تمام کارایی که باید میکردمو کردم حتی مکمل خوب هیرتامین آمریکاییم استفاده کردم اما ریزش شدید گرفتم کلی آمپولو ازمایشو متخصص تا کنترل شد قشنگ ۲۰ تومن هزینه کردم با کراتینه و دکترای بعدش چرا یه کاری کنی که اینهمه عذاب بکشی 

اگر کراتین بد بود هیچ کرلتینکاری خودش کراتین نمیکرد ولی تو این سالنا همه کراتین میکنن

من کراتین کارم و ریزش یه ثری نکات داره که کراتینکار باید رعایت کنه و به مشتری هم یه توصیه هایی بکن۶

یکی اینکه مواد اورجینال استفاده کنه،سر رو کاور نکنه،اتورو کششی انجام نده و...

به مشتری هم توضیح بده که هفته ای یه مرتبه باید کف سرش رو با شامپو -ر دیزش معمولی بشوره و مکث بده

من تا الان زیاد مشتری کراتین داشتم و ریزشی بهن نگفتن داشتن

Hair.mehri@ممنون میشم پیجم رو حمایت کنید ،سوالات حوضه زیباییتون رو صادقانه حواب میدم