2733
2734
عنوان

چیکار کنم شبیه این دختره بشم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1359 بازدید | 67 پست
اگه خیلی دوس داری عوضشی و پولشو هم داری ژل بزن قطعا عوض میشی دنبال چاقی از راه خوردن نباش چون اول بد ...

آخه از ژل بدم میاد با راه کار های طبیعی میخوام چاق کنم به ادمای صورت تپلی چتری نیاد اره؟

لرم ☺لورا_به معنای لر زاده ✌آزادم از هر گونه محدودیت بروهی لور بروهی لورسو✌😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این که زشته  تروخدا ی نچرال بزارید بمونه

این دختره با این معصومیت چهرش اگه زشته ، خوشگل از نظر شما چیه ؟

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
 رو مغز خیلی اثرای بدی داره  تو همین نینی سایت بزنی هستن کسایی ک از ساب ضربه دیدن

کاملا درسته باید ساب معتبر باشه

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
خوت خو گتی 😅هیچ عمل نکی سو جایی دت خراو میکن 😅 ناشتا ژله بدون شکر یا ژلاتین بور  سیب زمینی ...

نه خوشم زه عمل نیا 

آفرین اخوم وا هی چیا چاق کنم صورتمه فدات نازار

نه خوشم زه عمل نیا  آفرین اخوم وا هی چیا چاق کنم صورتمه فدات نازار

بختیاری ؟

د ایچه که گتی خوشم ز عمل نیا فهمسم

مه لر خرموام

چند سالته 😁

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید
آخه از ژل بدم میاد با راه کار های طبیعی میخوام چاق کنم به ادمای صورت تپلی چتری نیاد اره؟

اگه وزنت کمه میتونی با طبیعی ولی خیلی سخته اول میزنه به بدن و پهلو و شکم دیگه خودت میدونی.چرا چتری ب صورت تپل میاد

هر چیز خوب در زندگی یا غیرقانونی است یا غیراخلاقی یا چاق‌کننده
اگه وزنت کمه میتونی با طبیعی ولی خیلی سخته اول میزنه به بدن و پهلو و شکم دیگه خودت میدونی.چرا چتری ب ...

منظور منم این بود به صورت تپل میاد اشتباه تایپی شد😄

2706