2752
2734
عنوان

تاپیکو قفل کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 7819 بازدید | 362 پست

استارتر سلام.من تاپیک تون رو خوندم 

برام یه سوال پیش اومده،اینکه گفته بودین تو خواب مرتب توبه میکردین و با دستاتون،زانوهاتون رو گرفته بودین

حالا واقعا در زندگی شخصی تون،،ادم گناهکاری هستین؟!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

استارتر سلام.من تاپیک تون رو خوندم  برام یه سوال پیش اومده،اینکه گفته بودین تو خواب مرتب توبه ...

سلام عزیزم

من فکر میکنم دلیل توبه کردنم یا این بوده که قبل از خوابم گفتم خدایا تو وجود نداری! یا این بوده که نمیاز نمیخوندم

وگرنه فکر نمیکنم ادم گناهکاری باشم که😢

سلام عزیزم من فکر میکنم دلیل توبه کردنم یا این بوده که قبل از خوابم گفتم خدایا تو وجود نداری! یا ای ...

سلام خانومی روزبخیر خوبین؟ 

ببخشید از حال روژان اون دختری که فرار کرده بود خبری دارین؟ 

دقیقا من بعد از اینکه انقدر توسط فامیل مسخره شدم با خودم گفتم دیگه هیچوقت خوابمو تعریف نمیکنم اماا ...

چیو بگو متم بدونم

دخالت کردن توی زندگی دیگران و قضاوت کردنشون کار انسان های بی ملاحظه و بی فرهنگه...چه تو مسائل بچه آوردن باشه چه ازدواج چه شغل چه هر چی...انسان های عاقل فرهنگ سازی می‌کنند،تبلیغ می‌کنند،آگاه سازی می‌کنند!زندگی شخصی با زندگی اجتماعی فرق میکنه...زندگی شخصی چیزیه که بین خودت و خانوادته و زندکی اجتماعی چیزیه که تو برای جامعه به اشتراک میذاری.پس انقدر نگید به خودم مربوطه به خودم مربوطه حتی طرز صحبت کردن شما توی خیابون به بقیه مربوطه...فقط انسان های بی تمدن جامعه رو برای خودشون میدونن یه انسان متمدن آرامش جامعه رو بهم نمیریزه.ریشه فلسفه اعتقادات از چهارچوب ها گرفته میشه یا حتی میشه به پوشش تشبیهش کرد...و یک انسان بی لباس عریان خطاب میشه نه پوشش متفاوت.کسی که به بد دهنی اعتقاد داره اعتقاد نیست بی اعتقادیه.پس هر اعتقادی قابل احترامه ولی بی اعتقادی ارزشی نداره پس پایبندی به بی اعتقادی طنزی بیش نیست.انتقادپذیر بودن خوبه ولی انتقاد یه انسان عاقل و بالغ رو می‌پذیرم.به نظر و رفتار انسان ها نگاه نکن نصفشون دلیل کارهاشون رو نمیدونن اگر میخوای راه درست رو بری دنبال حقیقت برو.

استارتر داستانت چی بوده من نبودم تو سایت نمیدونم ماجرا چیه 

خیلی کنجکاو شدم🥲💔

خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍

همش خوندم به چشم یه قصه زیبا نه خواب ولی وقتی گفتی یه صدا باهات حرف زد و گفت من خدا هستم دیگه نخواستم ادامه بدم 

خدا با پیامبراشم مستقیم حرف نمیزد با تو حرف بزنه؟ 

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
انشالله سرکاری باشه. چند روز همش تو فکرشم اگر واقعی باشه اندازه ای که ما به آینده اش فکر می‌کنیم خو ...

دقیقا همینطوره.

بهش پیام دادم و حالش رو پرسیدم فقط گفت ممنون از احوال پرسیه شما.الان باز براش نوشتم شرایطتت خوبه ؟ و اگر ممکنه مارو از حالت با خبر کن دیگه جواب نداده

همش خوندم به چشم یه قصه زیبا نه خواب ولی وقتی گفتی یه صدا باهات حرف زد و گفت من خدا هستم دیگه نخواست ...

عزیزم من این صدارو شنیدم و مو به مو خوابی که دیدم رو تعزیف کردم

حالا شما بزار به حساب توهم من😊

2706