2733
2739

ختم بزرگ ۱۲۴ هزار صلوات ویژه ولادت حصرت معصومه از دیروز شروع شد فقط ۱۰هزارتاش مونده اونم هرکسی هر تعداد میخواد بگه زود اسمش تو لیست ثبت بشه 

۶۰۰۰تا بوده کسی برداشته ۱۴ تام بوده دیگه کرم خودتون

حاجت دارا بیاین ختم ۱۲۴هزار صلوات ویژه ولادت حضرت معصومه دیروز و امروز وقت دارید

نیت قلبی تو دلتون بگین 

نیت جمعی عاقبت به خیری همه افراد داخل ختم و خودمون 

و ثوابش هدیه به حضرت معصومه

از ۱۲۴ هزار تا تقریبا ۱۰۰هزار تا جمع شده کمک کنین به این ختم بزرک و حاجت روا بشین

سهم هر نفر ۵۰۰ تا حداقل باشه بهتره تا زود جمع بشه بیشتر یا کمترم عیب نداره فقط اسم کوچیک با تعداد صلوات پی وی بفرستین 

میگن این ختم خیلی حاجت میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۰

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731
2740

چجوری صلواتش؟ 

فقط 45 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
2706