2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

درخواست فک کنم

واقعا تصمیمت گرفتی چجوری میتونی دل بکنی چجوری مطعنی بعدا پشیمون نمیشی

آخه برای من خیلی سخته وگرنه اخلاق شوهرم خیلی بده همین پریشب رو مخش رفتم بخاطر خونه منو سیلی زد پهلومم درد میونه

درخواست فک کنم واقعا تصمیمت گرفتی چجوری میتونی دل بکنی چجوری مطعنی بعدا پشیمون نمیشی آخه برای من خ ...

خب تو ضعیفی دلیل نمیشه بقیه اینطور باشنشوهرت سیلی زده بهت میگی چجور دلت میادو ابن حرفا؟؟؟ 

2740
درخواست فک کنم واقعا تصمیمت گرفتی چجوری میتونی دل بکنی چجوری مطعنی بعدا پشیمون نمیشی آخه برای من خ ...

خستم دیگه نمی‌کشم😭 

هیچوقت فکر نمی‌کردم اینجا تایپ طلاق بزنم ولی چیکار کنم 

از صبح ک بیدار شده براش چایی ریختم نخورده 

غذا درست کردم رفتم حموم دیدم اونم نخورده

خودم اومدم کشیدیم تنهایی خوردم 

همین دفتر الکترونیک قضایی ینی؟

بله. دادخواست طلاق رو میتونی از اینترنت بنویسی یا وکیل بگیری ولی خیلی سخته. تلاش دادگاه اینه که زندگی از هم پاشیده نشه و باید دلیل خیلی قانع کننده و محکمه پسندی داشته باشی.

خستم دیگه نمی‌کشم😭  هیچوقت فکر نمی‌کردم اینجا تایپ طلاق بزنم ولی چیکار کنم  از صبح ک بی ...

حتما از چیزی ناراحته شوهر منم بد عنق و بداخلاقی ولی نمتونم میترسم توان گریه کردن های بعد طلاق رو ندارم 

حتما از چیزی ناراحته شوهر منم بد عنق و بداخلاقی ولی نمتونم میترسم توان گریه کردن های بعد طلاق رو ندا ...

تایپک قبلیمو بخون 

ولی من دیگ توان گریه کردن های الانو ندارم

2706