2733
2734
عنوان

روز مو فرفری ها مبارک💋♥

| مشاهده متن کامل بحث + 2766 بازدید | 525 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@زن_ممدقولی     @آنهaدختریhدرمزرعه     ستایش ک هنوز نیومده تاپیک رو کی قفل ...

احتمالا نی نی یار چون تگش کردی

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
باید منتظر همچین حرفایی باشی عزیزم چون یه عده حسود بدبخت هستن که حرف دهنشونو نمیفهمن. غمت نباشه قشنگ ...

عزیزدلمی❤❤

اره بابا بهش گفتم کمتر مواد بزن😂😂

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
@زن_ممدقولی     @آنهaدختریhدرمزرعه     ستایش ک هنوز نیومده تاپیک رو کی قفل ...

نمیدونم😐😂

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
عزیزدلمی❤❤ اره بابا بهش گفتم کمتر مواد بزن😂😂

عجب آدمیه ها😑😑😐

ایکاش قفل نبود جوابشو میدادم عوضی رو

شاید بعضی آدما بتونن حفظ ظاهر بکنن اما باطن و ذاتشون رو نمیتونن تغییر بدن. گوش خر کوتاه کردی اسب شد آیا مگر؟! جان من،  ذاتیست تمام ویژگی بشر 🌸😊                                
خدا خیر بده نی نی یار رو این ستایش ک معلوم نیست کجا رفت

فکرکنم در حمام خراب شده مونده توش

بهشون بگو در موردت خوشت نمیاد تاپیک بزنن

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
فک کنم نی نی یار خدا خیرش بده

دلم واسه شوشو تنگ شده🥺🥺🧔🏻🧿

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
ایییییییی

عشقم یعنی داره چیکار میکنه🥺🥺🧔🏻❤🧿 

صب زنگ زد گفت یادم بنداز جارو برقیت خراب شده برات یکی دیگه بخرم گفتم چشم😍(اینجاشو چرت گفتم نگفتم چشم گفتم باشه بابا انقد زنگ نزن دیگه بیکار🤣)

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حاجی تو امروز یه چیزیت هست گیج میزنی😂😂😂

وا چرا🤸

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706