2733
2734
عنوان

معاینه بکارت درد داره؟

4532 بازدید | 163 پست

به خاطر کارای طلاقم باید برم پزشک قانونی 

معاینه بکارت درد داره بچه ها؟ میکشن یا آسیب میزنن؟

دارای گواهینامه رانندگی . دارای یک عدد پراید😂😂😂😂

نه

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه درد نداره

آسیب چرا بزنن دیگه

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز 

بنظرم نرو معاینه خب تو به نفربعدیت میخوای دورغ بگی 

اگر قرار بدونه پس دلیلی ندارع بخوای اسمی از شناسنامت حذف کنی

ܩܔ ܣܩیܢܚ݅ܘ ܢ̣ߊ ܢ̣ܫ̇ض ܟܿܝ̇ߺܥ‌‌یܥ‌‌ܩܢ 😅 ️ ๛ܩߊ ܢ̣ܘ ܭܢܚܨ ܭܘ حߊ‌ܠܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ߊ‌ܥ‌‌ܭܨ ܢ̣ܦ̇ܣܩܥ‌‌ ܥߊ‌ܝ̇ߺܩߊ‌ܔ ܝ‌ߊ ܩیܥ‌‌ܣیܩ! ️حرف زدن اسو نه‌خ‍‌ـב‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅شمایی‌که میگی‌برو‌پیش.روانشناس‌فک‌کنم‌تاحالاخودت‌نرفتی‌     وگرنه میدونستی جلسه‌۴۰۰‌تمنه‌😂نمیگفتی‌برو تاپیک:شوهرم‌بهم پول‌توجیبی‌نمیده‌برو روانشناس‌   شوهرم‌سرکار‌نمیره‌نون‌‌نداریم‌ببرش روانشناس کارندارم افسرده روانشناس اگ پول روانشناس داشتیم خب چیزیمون‌نبود خااهررر

چه قانون مسخره ای! غیراخلاقیه 

سازمان بهداشت جهانی هم ممنوع کرده همچین کاری رو، حتی برای کساییکه بهشون تج.اوز شده دیگه همچین معاینه ای صورت نمیگیره

واقعا ایران کی میخواد به خودش بیاد، نمیدونم 

حس میکنم میکشن دهانه رو این برام درداوره 

نه اونجوری که فکر میکنی نیس 

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز 
اصلا؟ اگه درد داشته باشه نمیزارم انجامش بده 

نه درد نداره

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️

سلام استاتر میشه برای کار شوهرم دعا کنی جور بشه ۶ ماهه عذاب اورو گذروندم بیکاری و بیپولی و قسطای عقب افتاده

دعا کن قبولش کنن این شرکته دارم با بغض مینویسم امیدم اول خدا بعد دعاهای شماست

بنظرم نرو معاینه خب تو به نفربعدیت میخوای دورغ بگی  اگر قرار بدونه پس دلیلی ندارع بخوای اسمی ا ...

نفر بعدی درکار نیس صرفا میخوام شناسنامه ام خط خطی نباشه

دارای گواهینامه رانندگی . دارای یک عدد پراید😂😂😂😂
2706