2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینترتی هم میشه نوشت؟ خیلی خوبه  نمی‌خوام کسی بفهمه

اینترنتی فقط وکیل میتونه بفرسته، متقاضی حقیقی باید بره دفاتر خدمات قضایی. بلاخره وقتی دادگاه جلسه بزاره، اس ام اس برای همسرتان میره و متوجه میشه. زود تصمیم نگیر. با گفت و گو یا مشاوره حلش کن چون دادگاه هم می‌فرسته مشاوره

قانع کننده تر اینکه ترجیحش همیشه خانوادشه

اعتیاد در صورت اثبات، کتک زدن در صورت داشتن برگه پزشکی قانونی ، اینا محکمه پسنده . دلیل شما نیاز به مشاوره داره. دلیل طلاق نیست که

اینترنتی فقط وکیل میتونه بفرسته، متقاضی حقیقی باید بره دفاتر خدمات قضایی. بلاخره وقتی دادگاه جلسه بز ...

چیکار کنم ؟ 

هرچی صحبت میکنم فقط دوروز خوبه بعد دوباره همون میشه 

دفعه قبل زنگ زدم ب بابام اینا اومدن خونم بابام یجوری جلوی شوهرم حرف زد انگار همه تقصیر ها گردن منه و شوهرم شیر تر شد 

مامانمم بیچاره از بابام می‌ترسه هر حرفی میخاد بزنه ده بار مزه مزه می‌کنه 

منو هم دیشب کتک زد  بینی م الان درد میکنه

نمیدونم ولی اسکرین هات خوندم دیدم ک شما خیلی باهاش تند حرف زدی 

من با اینکه شوهرم روانیه هیج وقت اینجوری باهاش صحبت نکر دم همیشه با احترام

با اینکه اون بی احترامی میکنه

اعتیاد در صورت اثبات، کتک زدن در صورت داشتن برگه پزشکی قانونی ، اینا محکمه پسنده . دلیل شما نیاز به ...

کتک زدن 

بعدش باید چیکار کنم؟‌برم پزشک ک منو بفرسته پزشک قانونی ؟

کتک زدن  بعدش باید چیکار کنم؟‌برم پزشک ک منو بفرسته پزشک قانونی ؟

فکر کنم باید زنگ بزنی ۱۱۰ بیاد صورت جلسه کنه. صورت جلسه رو ببری برای پزشکی قانونی،طول درمان بنویسه براتون

چرا همه ما یه مشکل داریم  حالا شوهر من مهربون و خوب  ولی مشکل بچه دارشدن داره خونه هم نم ...

ای خدا😭 خیلی بی پناهم 

تمام این ۶ سال ذره ذره جمع کردم از همه چیم زدم مهمون داری کردم براش 

آنوقت دیشب بهم میگه بی آبروم کردی جلو خانوادم 

نمیدونم چیکار کردم بخدا

2706