2737
2739
عنوان

حاجتدارا از در خونه حضرت معصومه نا‌امید نرید

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 160 پست
و۱۰۰تا دیگه جمعا ۳۰۰ گل صلوات فرستادم هدیه شد

گلم این تاپیک بعد زدن پر شد وقتی پیام دادی آخراش بود ۲۰۰تا هم کمتر مونده بوده پیام زدی ۱۰۰تا جواب دادم ۱۴ تا اگه راضی هستی ثبت کنم  میخواستم تعداد کمی مونده ۱۴تایی بین بچه هایی اسم نوشتن این تاپیک پخش کنم دل کسی نشکنه شمام ۳۰۰تا فرستادی دستت درد نکنه برای اینکه عدد ختم دقیق بشه تو دلت بگو ۱۴ تاش هدیه به ختم ۱۲۴ هزار صلوات هدیه به حضرت معصومه بقیه اشم هر نیت داری شفای بیماران ظهور امام زمان هر نیت داری تو دلت بگو چون عدد ختم باید دقیق ۱۲۴ هزار تا باشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ای خدا یعنی میشه حاجت روا بشم

اره گلم فقط یادت باشه بگو ۱۴ تاش هدیه به ختم ۱۲۴ هزار تا صلوات هدیه به حضرت معصومه شما ۳۰۰تا گفتی واقعا کمتر از ۱۰۰تا مونده بود عدد ختم باید درست باشه بقیه اشم هر نیت خودت خواستی بگو 

خواهر جان سه تا ۱۰۰نوشتم ۳۰۰تا فرستادم دیگه هر جور خودت صلاح میدونی

گلم قبول باشه فقط ۱۴ تا تو دلت از این تعداد فرستادی هدیه به ختم ۱۲۴ هزار تا صلوات هدیه به حضرت معصومه بکن چون آخرش بود همه پیام دادن ۱۴ تایی به همه دادم دل کسی نشکنه بقیه صلواتام هر نیت خودتون دوس داشتین آن شالله به آبروی حضرت معصومه حاجت روا بشسن

2740
فرستادم 😬

ایراد نداره صلوات ذکر بزرگ و گشایش بخشیه هر تعداد فرستادی فقط تو دلت بگو ۱۴ تاش هدیه به ختم ۱۲۴ هزار صلوات هدیه به حضرت معصومه تا عدد ختم درست باشه ان شاالله حاجت روا بشن همه چون آخراش بود خواستم دل بقیه نشکنه ۱۴تایی پخش کردم وقتی پبام دادیدکمتر از ۲۰۰تا مونده بود

100تا  بسم الله 💚 فرستادم 🙏

۱۴ تا صلوات از آیت ختم سهم شما مونده هر تعداد فرستادی قبول باشه فقط تو دلت نیت کن ۱۴ تا از صلواتا هدیه به ختم ۱۲۴ هزار تا صلوات هدیه به حضرت معصومه تا عدد ختم درست باشه ان شالله حاجت روا بشی اضافه ام هر چی فرستادی هر نیت دیگه داشتی یکن

ولی من هم دیروز فرستادم همم امروز ، امروزم حساب کردین برام یا نه؟

عزیزم یه ۲۰۰تا داخل تاپیک ها به من اطلاع بدی تو لیست اسمت نوشتم خیالت راحت 

اگه بیشتر از ۲۰۰تا فرستادی و داخل تاپیک zizigoolootabeta شاید اطلاع دادی اگه به من یا اون گفتی حساب شده اگرم فقط ۲۰۰تا اطلاع دادی ۲۰۰تا برات حساب کردم خودت ببین اگه داخلرتاپیکا به جز ۲۰۰تا اطلاع دادی اونم حساب شده اگه اطلاع ندادی عیب نداره همون ۲۰۰تا نیت بگیر هدیه به ختم تا عدد ۱۲۴هزار تا درست باشه و همه حاجت روا بشیم دیگه به خودت سپردم ببین چند تاشو اطلاع دادی نیت کن

2706