2752
2734
عنوان

خانوما توروخدا بیاین به دادم برسین

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بواسیر همینجوری هم ممکنه خونریزی کنه ربطی به دستشویی نداره ولی باز برو دکتر خیالت راحت بشه

نمی‌دونم امروز دکتر میشه؟؟

اسمم مطلق نیست... کاش میتونستم عوضش کنم! اسمم مژده هست🙂
عزیزم حتما برو دکتر  اما نگران نباش بواسیر هست من اطرافم اینطور دیدم خیالت راحت باشه🌺

موقع دفع دردناک که یبوست داشته باشم خون میاد ولی الان هیچی نکردم همینجوری خون اومد😭الان اصلا درد هم نداشتم

حتما زخم شده همینکه تو اون حالت نشستی بهش فشار اومده ولی درهرصورت باید دکتر بری

موقع دفع دردناک که یبوست داشته باشم خون میاد ولی الان هیچی نکردم همینجوری خون اومد😭الان اصلا درد هم نداشتم

موقع دفع دردناک که یبوست داشته باشم خون میاد ولی الان هیچی نکردم همینجوری خون اومد😭الان اصلا درد هم ...

نه گاهی اینجور خود بخود و بدون هیچ فشاری میاد عزیزم 

من میدونم که میگم اصلا ناراحت نباش 

ولی دکتر رو برو ٫ چون خونریزی زیاد بشه بیحال میشی

پماد هیدروکرتیزون خارجی بگیر خیلی خوبه همیشه چرب نگه دار یه  پد بزار تا لباس زیرت تمیز باشه

پماد دارم میزنم ولی زخم نیست درد هم ندارم ،پد گذاشتم میترسم سرطان باشه 😭

نه گاهی اینجور خود بخود و بدون هیچ فشاری میاد عزیزم  من میدونم که میگم اصلا ناراحت نباش  ...

راست میگی؟یعنی خود به خود هم میاد ؟؟اومدم دراز کشیدم از ترسم ....شکمم همش صدا میده و درد میکنه

2706