2733
2734
عنوان

حاجتدارا از در خونه حضرت معصومه نا‌امید نرید

| مشاهده متن کامل بحث + 984 بازدید | 160 پست
عزیز کم مونده ۱۴ تا راضی بودی خبر بده

14 ثبت کن .فرستادم عزیز🌹

یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واسه من ۱۰۰ تا دیگه هم ثبت کنید

از زمان تاپیک خیلی پر شده اخراشه خیلی کم مونده

گلم شما فک کنم ۱۰۰تا گفتی اولین بار جواب تاپیکت دادم کم مونده ۱۴ تا گفتم راضی بودی خبر بده  

حالا اگه ۱۰۰تا فرستادی طبق اونی نوشتم ۱۴تاش راضی باشی نیت کن ۱۴تاش هدیه به این ختم بقیه اش نیت دیگه کن اگه فرستادی مثلا شفای بیمارا ظهور امام زمان

خیلی کم مونده دارم بین بقیه اسم نوشتن ۱۴ تایی پخش میکنم شما 

شما گلم قبلا فرستادی اخراشه کمتر از ۳۰۰ تا هم مونده  اسمت تو لیسته حاجت روا بشی  دیگه نف ...

ولی من هم دیروز فرستادم همم امروز ، امروزم حساب کردین برام یا نه؟

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...
2706