2733
2739
عنوان

مادرشوهرم خیلی توهین میکنه بهم منم خونم دعوتش نکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 58 پست
شما چیکار کردی شوهرت هیچی نگفت؟

من اولای عروسیم بود ساده و بی زبون بودم. شوهرم کاری نکرد هیچی نگفت ولی غذا هم نخورد. یکم نون وسبزی خورد و پا شد. 

ولی اون برخوردی که انتظار داری زمین وزمان بهم بریزه وبگه ای به زن من احترام نمیزارین فلان فلان میکنم در کار نیست😁😁😁

یک نصیحت بهت میکنم ،عمیق بهش فکر کن .هربار بی احترامی به خانواده همسرت یک ضربه به ریشه زندگی خودت می ...

چیکار کنم بنظرتون؟راهنماییم کنید

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی حالم بده یادم میاد که خدارو فراموش کردم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اولای عروسیم بود ساده و بی زبون بودم. شوهرم کاری نکرد هیچی نگفت ولی غذا هم نخورد. یکم نون وسبزی خ ...

اره دقیقا وقتی مرد پشتت نیست مجبوری خودت جواب بدی یا قطع ارتباط کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
تا رفتاراشون رو درست نکردن نه مادر شوهرت و نه خواهر شوهرات رو دعوت نکن خودت هم نرو خونه شون. احترام ...

اتفاقا شوهرم این هفته دعوت کرده خانوادشو بهش گفتم پذیرایژ میکنم ولی انتظار نداشته باش تحویلشون بگیرم یا بگو بخند کنم چون عید کار بدی در حقم کردن همشون

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نیاز نیست کاری که میخوای کنی رو جار بزنی

اصلاااا هم با شوهرت بحث نکن

عین خودش باش

وقتی شوهرت نیست کوفتم براش نیار تا شوهرت اومد بیار عین خودش باش، اصلا پیشش نشین

رو مادرت حساسه جلوش زنگ برن کلی مادرتو تخویل بگیر بسوزه

حرف زد هزارتا جوابشو بده اما تو خلوت دوتایی

جلو شوهرت اروم و متین و مظلوم

بزار اون باشه که غر میزنه به جون پسرش

بزار اون باشه که ذله بشه و دعوا بندازه

اونموقع هم تو چشاش نگاه کن بخند بگو عه بده اینکارا؟

من فکر کردم رسم خوانوادگیتونه منم مثل خودت شدم، چرا ناراحت شدی؟!

شوهرت میاد تیم تو

میبینه مادرش صداش همیشه بلنده و غر میزنه

من اولای عروسیم بود ساده و بی زبون بودم. شوهرم کاری نکرد هیچی نگفت ولی غذا هم نخورد. یکم نون وسبزی خ ...

خانواده شوهر مثل یه دیوار می مونن در مقابل عروس. یعنی هر چقدرم پسرشون بهشون بگه به زنم احترام بزارین همون طور که به دخترات و داماد احترام میزاری این قوم زبون نفهم بدتر میکنن. که آخرش ختم بشه به قطع ارتباط و میگن ما که کاری نکردیم این از خودش بده و دوست داره ما پسرمونو نبینیم و همچی اشک تمساح میریزن که پسرمون بدبخت شد دست این زنه افتاد. 

باید میگفتی نوش جونتون مابیرون میخوریم با همسرت میرفتی بیرون غذا میخوردید 

2740
میدونم ولی از دست مادرش عصبی بودم .جدیدا خیلی عصبیم کردن میدونم باید مظلوم باشی جوابم میده اتفاقا ها ...

من خالم همیشه بهم میگف مادرشوهرت حتی اگ ب پدر و مادرتم فوش داد ن جواب بده ن با توهین و داد و بی داد به شوهرت بگو میگف خیلی اروم ب شوهرت بگو فلانی مامانت چرا این کارو کرد یا چرا فلان حرف و زد 

خدارو شکر مادرشوهر من با من عین دختر خودش خیلی هم بهتر از اون باهام رفتار میکنه واقعا من ک ازش راضی ام خداهم ازش راضی باشه بخدا زن باخدا مسلمون 

(الان نریزید سرم بگید داری دل بعقیه رو میسوزونی)

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻
چیکار کنم بنظرتون؟راهنماییم کنید

نمیدونم قلق خانواده همسرت چیه! ببین میتونی رگ خوابشونو پیدا کنی که دست از جبهه گرفتن بردارن یا نه؟!اگر تلاش کردی و فایده نداشت ،احترام بذار اما فاصله هم رعایت کن .هربار که با بی احترامی برخورد کنی اونا هم گستاخ تر میشن .

اتفاقا شوهرم این هفته دعوت کرده خانوادشو بهش گفتم پذیرایژ میکنم ولی انتظار نداشته باش تحویلشون بگیرم ...

مشکلت اینه میگی و به شوهرت میگی من دنبال دعوام

اتفاقا جلو شوهرت بگو دوسش دارم مثل مادرمه حتما دعوت کن

تو خلوت مثل خودش رفتار کن،ادم حساب نکن، یه چایی نده،حرف زد بسوزونش، تا شوهرت اومد برعکس رفتار کن

نیاز نیست کاری که میخوای کنی رو جار بزنی اصلاااا هم با شوهرت بحث نکن عین خودش باش وقتی شوهرت نیست ...

وای مادرش خیلی فتنس من کوچیک ترین حرفی بزنم ۱۰۰تا میذاره روش دروغم میگه به شوهرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خالم همیشه بهم میگف مادرشوهرت حتی اگ ب پدر و مادرتم فوش داد ن جواب بده ن با توهین و داد و بی داد ...

خداروشکر نمیدونی مادر شوهر بیشعور چقد بده من به شوهرم میگم فایده نداره مادرش کاری بهم کرده دوست ندارم رنگشو ببینم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706