2737
2739

مادرشوهرم همیشه تو خلوت یا جمع گوشه کنایه میزنه حرفای خیلی بدی میزنه دلتو میشکنه .نمیفهمم چرا اینجوری میکنه باهام.

چند وقت پیش اومده بود شهرمون.شوهرم گفت مادرم اومده خونه جاریم بود منم بهش زنگ نزدم اصلا محلش ندادم که دعوتش کنم.

چون عیدم  با اینکه باردارم جلو همه دختراش و جاریم هرچی از دهنش در اومد بهم گفت.

چند نفری ربختن سرم باهام کل کل کردن

وقتایی ام که شوهرم نیست بد جور نیش میزنه بهم جوری از دستش تپش قلب میگیرم.

شوهرم گلایه کرد کادرم تو روی ما ندیده بیاد خونمون منم گفتم نبایدم ببینه وقتی احترام نمیذاره توهین میکنه منم بهش احترام نمیذارم تحویلش نمیگیرم.

خونمم بیاد مثل خودش تا زمانی که تو نیایی خونه جلوش چایی و میوه نمیذارم ببینم رفتارش خوبه .

شوهرم میگه خونم مادرم خونه خودته خودت برو چایی بریز گفتم اولین بار که مهمون بودم چی جلو من میوه نذاشت اول جلو دختراش و تو گذاشت بعد من هر بارم تو جمع چایی برای من نمیاره میگه تو نمیخوری منم بیاد همین کارو باهاش میکنن.شوهرم میگه تو بی ادب و زبون درازی گفتم جواب بی اخترامی های خانوادتو میدم درست حرف بزنن دهنشونو ببندن تا من رفتار مناسبی باهاشون داشته باشم.

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی حالم بده یادم میاد که خدارو فراموش کردم.

چی بگم ولی معمولا مردا رو مادرشون حساسن همونطور که ما رو مادر خودمون حساسیم .

به نظرم دعوت کن احترام بذار و وقتی بهت بی احترامی کردن همون موقع با آرامش  و یا حتی با خنده و شوخی بگو این حرفا و رفتار منو اذیت میکنه .

جاری من همون موقع با خنده و شوخی حرفشو میزنه و شوهرشو دخالت نمیده 

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

الان بخاطر چایی و میوه ناراحتی؟

نه کلا همیشه بهم توهین میکنه هرچی از دهنش در میاد به منو مادرمم میگه جدیدا یکبار نشد گوشه کنایه های بدی نزنه .

دختراش میان خونم کلی پذیراییسون میکنم میرن پشت سرم حرف میزنن مادرش حتی شوهرمم نباشه میوه نمیاره بعد که شوهرم میاد میوه میاره فقط برای اون میگه زنت نمیخوره کلا بی حرمتت میکنه تو خونش اصلا احترام عروس و نگه نمیداره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

فایده نداره مردا حرف زن باور نمیکنن. برای من جلوی خودش سر سفره برا همه غذا میزاشت برا من نمیزاشت😱 بعد ته دیگه تهدیگ خشک چسبیده بود قابلمه رو با خنده گرفت تو هوا گفت بیا میخای ته دیگ باقاشق بکن بخور. من مات مونده بودم. همشونم بهم نگاه میکردن فهمیدن ولی چیزی نگفتن

چی بگم ولی معمولا مردا رو مادرشون حساسن همونطور که ما رو مادر خودمون حساسیم . به نظرم دعوت کن احترا ...

منم اوایل همینکارو میکردم .دوتا میذاشتن روش میرفتم به شوهرم میگفتن مینداختنش به جون من از چشم من میدید شوهرمم گفت هرکی هرچی بهت میگه بیا به خودم بگو

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چقدر بد صحبت کردی 

یک زن نباید انقد بی سیاست باشه 

مردا همیشه طرف مظلومان 

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻
2740
فایده نداره مردا حرف زن باور نمیکنن. برای من جلوی خودش سر سفره برا همه غذا میزاشت برا من نمیزاشت😱 ب ...

شما چیکار کردی شوهرت هیچی نگفت؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدر بد صحبت کردی  یک زن نباید انقد بی سیاست باشه  مردا همیشه طرف مظلومان

میدونم ولی از دست مادرش عصبی بودم .جدیدا خیلی عصبیم کردن میدونم باید مظلوم باشی جوابم میده اتفاقا هاا اما دست خودم میست میدونم راهم غلطه عصبیم میکنن همه چیو میگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یک نصیحت بهت میکنم ،عمیق بهش فکر کن .هربار بی احترامی به خانواده همسرت یک ضربه به ریشه زندگی خودت میزنی .هرچقدر هم مقصر باشن،بد دهن باشن و...چیزی که شاهدشم دارم میگم .میتونی از راه های بهتری به ایت اوضاع سروسامان بدی .

اين جنگ سختيه حداقل يه جوري باشه شوهرت تو تيم تو باشه بايد بتوني باهاش يكي باشي تا بينتون اختلاف ن ...

میدونم که اشتباه کردم اما دیگه خسته شدم همه چیو میگم حتی تو روی همشون هرچی بخوام مثل خودشون توهیناشونو با توهین جواب میدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706