2752
2734
عنوان

مادرشوهرم خیلی توهین میکنه بهم منم خونم دعوتش نکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1256 بازدید | 58 پست
وای مادرش خیلی فتنس من کوچیک ترین حرفی بزنم ۱۰۰تا میذاره روش دروغم میگه به شوهرم 

بزار بگه، تو مظلوم باش

،بگو من هی احترام میزارم کلییییی پذیرایی کردم اینم جوابم

اصلا زیر بار نرو هرچی گفت

به شوهرت بگو من هی بهش محبت میکنم ولی تا تورو میبینه میخواد منو بد جلوه بده ،دروغ میگه، بگو پذیرایی میکنم تو نیستی نمیخوره بهم بد و بیراه میگه

ده تا دروغم تو بزار تو دهن اون

با سلیطه یکی از خودش بدتر باید باشی

ببینه نمیتونه از پست بر بیاد ،جمع میکنه خودشو

نمیدونم قلق خانواده همسرت چیه! ببین میتونی رگ خوابشونو پیدا کنی که دست از جبهه گرفتن بردارن یا نه؟!ا ...

همه کار کردم .حتی یه مدت قهر کردم محل ندادم مادرش زنگ میزد شوهرم از من حرف میزد . مدام گلایه میکرد .

تصمیم گرفتم پامو‌تو خونه هاشون نذارم خونمم اومدن محل ندمداما شوهرم نمیذاره .پشتم نیست میگه اونا مثل خانوادتن  تا میام براش توضیح بدم که منو فراری دادن گوش نمیده منم گفتم مجبورم بهت نگم و به روش خودم پیش برم برامم مهم نیست کهدتو خانوادت بگیر عروسمون و زنم بده چون خستم کردن

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی حالم بده یادم میاد که خدارو فراموش کردم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداروشکر نمیدونی مادر شوهر بیشعور چقد بده من به شوهرم میگم فایده نداره مادرش کاری بهم کرده دوست ندار ...

میدونم چقد بدع مادربزرگ خودم چه بلاها ک‌سر مامانم نیاورد ولی تو باز با سیاست باشه 

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻
مشکلت اینه میگی و به شوهرت میگی من دنبال دعوام اتفاقا جلو شوهرت بگو دوسش دارم مثل مادرمه حتما دعوت ...

مادرش عوضیه میره همه جارو پر میکنه دختراشم میندازه به جونم ولی دیگه به شوهرم نمیگم کلا محلش نمیدم مادرش انقد پروعه جلو شوهرمم هرچی میخواد میگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدر ساده ای تو دختر  یکم سیاست داشته باش آخه🥴🥴

میدونم وقتی عصبیم میکنن چیکار کنم خسته ام دیگه زدم به سیم اخر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزار بگه، تو مظلوم باش ،بگو من هی احترام میزارم کلییییی پذیرایی کردم اینم جوابم اصلا زیر بار نرو ه ...

تنها روشی که نرفتم😐 کلی کار کردم فایده نداره مجبورم اینبار دیگه همینکاررو کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرش عوضیه میره همه جارو پر میکنه دختراشم میندازه به جونم ولی دیگه به شوهرم نمیگم کلا محلش نمیدم ما ...

رک بگم؟

تا میترسی ازش منتظر ضربه خوردن و حرص خوردنم باش

یکم سیاست به خرج بدی و نترسی و عین خودش سلیطه و هزار رو باشی

اونه که ازت میترسه

جلو شوهرت کاملا خوب باش، غر هم نزن، اتفاقا بگو میخوام محبت کنم که این کدورت جمع بشه

ولی تو خلوت وقتی کسی نیست دهنشو سرویس کن

اون حرف چرت زد صداشم ضبط کن داشته باش

بازی روانی راه بنداز باهاش ،بزار از حرص اون باشه هوچی بازی در بیاره 

مطمئن باش شوهرت میگه زنه من که تو خلوت میگه مادرمو دوست داره،ظاهرا هم جلوم احترام میزاره و محبت مبکنه

پس مادرم مشکل داره

اون بیاد تو تیمت گوره پدر مادرشوهر و خواهر شوهر

خودش جوابشونو میده و دمشونو میچینه

جلو شوهرت مظلوم و مهربون و احترام

شوهرت نببود مثل خودش مار باش تا میتونی بسوزونش

رک بگم؟ تا میترسی ازش منتظر ضربه خوردن و حرص خوردنم باش یکم سیاست به خرج بدی و نترسی و عین خودش سل ...

همینکارو میکنم مرسی از راهنماییت عزیزم .همیشه میگتم چرا بدجنسه ولی باید منم با سیسات به قول شما بازی روانی راه بندازم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تنها روشی که نرفتم😐 کلی کار کردم فایده نداره مجبورم اینبار دیگه همینکاررو کنم

ببین همین مورد واسه من بود البته اون جاریم بود

منو حرص میداد خودشو مظلوم میکرد، بعد من غر میزدم و دعوا میکردم شوهرم میگفت اونکه ساکته تو دعوا داری!

همین کاری که بهت گفتم و باهاش شروع کردم

تنها بودم زنگ میزدم بیا نهار گذاشتم میومد انقدر بی محلی میکردم تیکه مینداختم و حرصش میدادم

ولی شوهرامون بودن‌کلی تدارک میدیدم و رویه رو عوض میکردم،

انقدر اینجوری حرف زدم و حرصش دادم اون عقب نشینی کرد

الان اون شده آدم بده😉

سلامتی بچت الان مهمه نه حرف مادرشوهر  میدونی هر چقدر حرص بخوری به اون بچه ی بیچاره داری آسیب م ...

اره چیکار کنم سرمم تو زندگیم باشه زنگ میزنن شوهرمو پر میکنن شده سکوت کردم کاری نداشتم شوهرم اومده گفتم مادرم ناراحته ازت و فلان منم میشینم گریه میکنم😔😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین همین مورد واسه من بود البته اون جاریم بود منو حرص میداد خودشو مظلوم میکرد، بعد من غر میزدم و د ...

خوشم اومد ازت معلومه زرنگی 😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینکارو میکنم مرسی از راهنماییت عزیزم .همیشه میگتم چرا بدجنسه ولی باید منم با سیسات به قول شما بازی ...

دقیقا

اینو یاد بگیر

از پس هر کی نتونستی بر بیای

نگاه کن ببین اون چیکار میکنه عین خودش ولی صد برابر بدتر

روان طرفو نابود کن

آدم میشه

باید بترسه ازت،بگه من از پسش بر نمیام

مثل الان تو ولی برعکس

2706