2733
2734

خونه تمیز شده کلا تمیز کردم فقط گرد گیری میمونه اونم بعد از ظهر انجام میدم 

ناهارم خورشت مرغ با پیاز و هویچ و بادمجونه 

برنجمم گذاشتم بپزه برم ابکشی کنم

چایی هم دم کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از ۶😳مگه چی کار کردی والا من ۸ظرفام شستم الآنم زیر جوجه هام تمیز کردم اتاق خواب مرتب کردم رخت جمع کردم گرد گیری کردم فقط مونده جارو که باردارم دست شوهر میبوبه

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 
از ۶😳مگه چی کار کردی والا من ۸ظرفام شستم الآنم زیر جوجه هام تمیز کردم اتاق خواب مرتب کردم رخت جمع ک ...

کلی ظرف مونده بود اونا رو سشتم تو یه اتاق وسایل جهزیه م بود بهم ریخته بون اونجا رو تمیز کردم حیاط پشتیو تمیز کردم ظرفارو جمع کردم شستم جابه جا کردم ناهار گذاشتم وساطش یکم فیلم دیدم کلی کار کردم یادم نمیاد 

کلی ظرف مونده بود اونا رو سشتم تو یه اتاق وسایل جهزیه م بود بهم ریخته بون اونجا رو تمیز کردم حیاط پش ...

خسته نباشی خانوم ی چایی خودت مهمون کن

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 
2706