2733
2734
من هر روز سایت دیوارو چک میکنم چرا ندیدم چنین پیامی رو

آگهیشو پاک کرده 

خدایا مواظب بچه هام باش       کار تایپ و گلدوزی انجام میدم.کار با خمیر گل چینی هم انجام میدم. مگنت و سرکلیدی و سر مدادی و پیکسل و ... درست میکنم. پیج اینستاگرام: saraye_miniatory. غرفه باسلام: سرای مینیاتوری. 
منم سال ۹۷  ۳۵ تومن  زدم  واسه تای و اینا زیادم نبود پیشو نگرفتم گفتم ب دردسرش نمی ار ...

هر جایی پول بگیرن ی جای کار میلنگه دلیل نداره پول بگیرن صد درصد کلاه بردارن

خدایا مواظب بچه هام باش       کار تایپ و گلدوزی انجام میدم.کار با خمیر گل چینی هم انجام میدم. مگنت و سرکلیدی و سر مدادی و پیکسل و ... درست میکنم. پیج اینستاگرام: saraye_miniatory. غرفه باسلام: سرای مینیاتوری. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام من اطلاع دارم اتفاقا امروز قرار بود تو کارشون ثبت نام کنم با این تفاوت که پول قالبی ک من باید ب ...

سلام عزیزم. میشه بیشتر توضیح بدی؟ با همین اسم زهرا یاری دارن کار میکنن؟؟؟ 

منم ی جا برای اموزش کاشت ناخن رفتم

اسمش مرسده تشکری بود

کلی پول میگرفت و میگفت میبرمتون سالن خودم

اولش هم کلی هولت میکرد که اره بدو زود باش، جام پر میشه، سیستم میبنده فلان و این حرفا 

من خداروشکر ضررم درحد سه چهارتومن بود اما خب اون زمان به سختی جورکرده بودم ولی بعضیا 20،30 میلیون هزینه کرده بودن

من اون موقع تجربه نداشتم

این خانم دفتر گذاشت جلوی من گفت بیا امضا کن منم که کم عقل و کم تجربه امضا کردم

بعدا فهمیدم این خانم اون همه امضایی ک دادمو، پاش تاریخ زده و حضور در کلاس برام نوشته

درحالی که بخدا من همش چند جلسه رفتم و هیچی هیچی یادم نداد

ی بار رفتم کلی زبون گرفت که شلوغم برو و این حرفا

یه بار دیگع رفتم گفت اره بشین میام

من از 11رفتم تا 6 بعد از ظهر

خلاصه که خیلی تیغ زد، شکایتم کردیم اما چون امضا دادیم به این روباه مکار دستمون به جایی بند نبود

کاش لااقل یاد میداد انقد نمیسوختیم

من ضرر زیادی نکردم ولی وقتم این وسطرفت

روحیم رفت

اصلا ذوق وشوقم رفت

از کار بدم اومد 

همیشه خسارت ها مالی نیستن، خیلیاشون روحی و زمانی و... هستن

چه بنده خداهایی که ماه ها بود کلاس میومدن چون خانم همش لفت میداد

اولش گفت مربی میزارم بالاسرتون ال میکنم بل میکنم بعد دیدیم مربی خودش تازه کاره

خلاصه که فریب نخورید

امضا ندید پیشاپیش 

خیلی حیله گر بود اما من یاد گرفتم دیگه حتی اگه از خود فنی حرفه ای بود هم حواسمو جمع کنم چون خبرش زیر نظر فنی حرفه ای بود

اینا رو نوشتم بخونین عبرت شه

تو دیوار اگهی دستیار ناخن میزنه بعد میگه کارت افتضاحه (حتی بهترین کار) بیا اینو یادبگیر اون دوره رو برو میبرمت سالن خودم

خیلی راحت خام میکنه آدمو

مراقب این شیادها باشید

دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش❤🕊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش💜
واقعا. یعنی از خدا نترسیدن؟ به همین راحتی کلاهبرداری کردن به خدا یه خانمی اومده بود برای تهیه ...

انقد بی شرفنننننننن که نگو

بله متاسفانه. من تا حالا دنبال این کارا نرفته بودم این یه بارم که رفتم اینج ...

باور کن ی زمان گیر کردن فرار کردن

همین که من گفتم، یه زمان گیر میوفته بعد تجربه کسب میکنه جلو جلو امضای جلسات نرفته رو میگیره

یاد یه دزدی افتادم که میگفت من فقط از ادمهای میلیاردر دزدی میکنم دلم نمیاد از حتی سطح متوسط هم دزدی کنم 

در زشت بودن کارش که اصلااا شکی نیست و باید تقاص پس بده 

اما همین که شرف داشت دور آدمهای متوسط و ضعیف نمیرفت خیلی خوب بود ..

همین کار درمنزل اکثرا خب از روی نیاز هست که  آدم مجبوره و  میره که یه کاری یاد بگیره تو خونه کار کنه که مشکلاتش حل بشه ..

انقدرررر بی وجدان و بد ذات باشی که از قشر ضعیفم دزدی کنی چقدر پست و کثیف..

آخه واقعاً این تابلوئه کلاهبرداریه نباید پول واریز میکردی براشون

۵ تومن ؟ هفتگی؟ اونم با اکسسوری و مجسمه؟

آموزش رایگان؟ اونم تو این دوره زمونه که پول هر دوره چند میلیونه ؟

بعد همون موقع که رفتی میگی آموزششون تو یک ربع بود باید شک میکردی 

حالا فدای سرت فقط حتماً شکایت کن و پیگیری کن 

لعنت بر هرچی کلاهبرداره چطور این پول ها از گلوشون پایین می‌ره آخه