2752
2734

دوستان سلام

لطفا این پیامو نشر بدین تا شاید اون کسی که کلاهبرداری کرده زودتر دستگیر بشه و اشخاصی هم که  ازشون کلاهبرداری شده  شاید این پیامو بخونن و همدیگرو  پیدا کنیم  و بتونیم با شکایت حکم جلبشو بگیریم و پولامونو پس بده

من قبلا هم یه تاپیک زده بودم

با همین عنوان

در تاریخ  ۱۴۰۲/۴/۲۹  یعنی تقریبا دو ماه پیش. یه آگهی خوندم.

با این عنوان:

کار در منزل برای آقایان و خانمها. ساخت اکسسوری و مجسمه های سنگی. با درآمد هفتگی ۵ میلیون تومان.با آموزش رایگان

منم رفتم ثبت نام کردم. 

کار هم  "ساخت مجسمه های گچی و سنگی " بود مثلا!!

یه چیزی مثل شمعسازی(( ولی با گچ ساخته میشد))

دو تا خانم تو یه پاساژ .،تو خیابون سوم گوهردشت یه اتاق اجاره کرده بودن که مثلا اونجا  آموزش میدادن 

در عرض یک ربع آموزش دادن 

بعد گفتن اگه میخواین از هفته بعد کارتونو شروع کنید باید قالب بخرید. که هر قالب قیمتش ۴۵۰ هزار تومن میشه.

به غیر از منم خیلیای دیگه  اومدن و به اسم  زهرا یاری راد  پول واریز کردن...

منم پول ۲ تا قالبو  واریز کردم

به غیر از من خیلی ها اومده بودن .

بعد از یه هفته من دیدم خبری از اینا نشد

هرچی هم زنگ میزدم جواب نمیدادن

یه روز که دیگه خیلی پشت سر هم پیام دادم و زنگ زدم  آخر شب یه پیام داد که:قالبا هنوز آماده نشده... ما خودمون باهاتون هماهنگ میکنیم....و از همین دروغا

بعد از دو هفته هم کلا دیگه گوشیشو خاموش کرد

دیگه فهمیدم این کلاهبرداری بوده 

من با چندنفر که مثل خودم اون روز پول برای این خانم واریز کردن  صحبت کردم. رفتن کلانتری گوهردشت . خیابان هشتم.

اونجا شکایت کردن و دنبالشن که حکم جلبشو بگیرن

هر کی این تاپیکو  میخونه و از این ماجرا اطلاع داره حتما اعلام کنه 

چه راحت 

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنده خدا آخه کی الان مجسمه و دستبند. پول زیاد میده بده هم مگه چقدر میخوای سود کنی الانم همه دلال شدن

بله متاسفانه. من تا حالا دنبال این کارا نرفته بودم

این یه بارم که رفتم اینجوری شد

فقط موندم چجوری تونستن اینکارو بکنن. به همین راحتی

یعنی نترسیدن مردم  پیگیری کنن ودستگیر بشن 

بله متاسفانه. من تا حالا دنبال این کارا نرفته بودم این یه بارم که رفتم اینج ...

آدم ها بخاطر پول دل ‌ روده بچه نوزاد رو میفروشن بخاطر دزدیدن گوشی فک و دست پای طرف رو زخم میکنن میکشنن مال دستفروش خیابون خواب رو می‌خوان از چنگش در بیارن 

کلاهبرداریشون رو در سایت دیوار ثبت کنید، خودشون پیگیری میکنند.

ازخواهر من هم کلاهبرداری کردن «دیوار» پیداشون کرد.

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
یعنی پول دوقالب ازتون گرفتن و قالب ندادن؟؟۹۰۰ هزارتومان؟ واسه آموزش هم پول داده بودید؟

بله گفتن همین اگروز باید واریز کنید

یه خانمی اونحا بود. مثلا مربی بود

اون " برای نمونه" یه چند تا قالبو و یا کییه گچ گذاشته بود روی میز. همون جا برای نمونه نشون میداد مثلا کار چجوریه 

بعد گفتن چون ما به تعداد قالب آماده میکنیم اول باید پول واریز کنید،اسمتون ثبت بشه

آماده شدن قالبا هم حدود ۱۵ روز طول میکشه

بعد یه فرم بی نام و نشان دادن ما پر کردیم

گفتن ما آدرس  و شماره تماساتونو داریم

قالبا آماده شد خودمون یه گروه واتساپ میزنیم

همتونو عضو میکنیم

تو گروه واتساپ آنلاین آموزش کاملو  میفرستیم براتون

قالب اینقدر قیمت داره؟چقدرگرون

۴۵۰ ...  این تازه  ارزون ترینش بود

قالبای  گرونتر هم داشتن

یه بنده خدایی مثلا  دو میلیون و پانصد هزار تومان همون روز براشون واریز کرد. برای یه قالب

امضاتو دیدم ماشالله چقد کتاب خوندی هفته ای یا ماهی چند تا کتاب میخونی؟دانلود میکنی یا میخری؟

عزیزم از وقتی بچه دار شدم وقت نمیکنم بخونم.یعنی کتابی که اواخر بارداری شروع کرده بودم تا الان که بچم ۱۰ ماهشه هنوز تموم نکردم.

بعضیاشو چاپی خریدم.بعضیاشم اپلیکیشن طاقچه عضوم گلم.اونجا میشه فایل کتاب رو بخری یا اشتراک بخری و هرچقد دوست داشتی بخونی.با گوشی خیلی راحتترم.

قبل از بچه هر شب یک ساعت تقریبا میخوندم.

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
کلاهبرداریشون رو در سایت دیوار ثبت کنید، خودشون پیگیری میکنند. ازخواهر من هم کلاهبرداری کردن «دیوار ...

والا من کلی تماس گرفتم با سایت دیوار. کلاهبرداریشونو  ثبت کردم

از سایت دیوار تاحالا خبری نشده 

والا من کلی تماس گرفتم با سایت دیوار. کلاهبرداریشونو  ثبت کردم از سایت دیوار تاحالا خبری نش ...

چقد مسخره. خدا لعنتشون کنه.

هنوزم آگهیشون هست؟

بله گفتن همین اگروز باید واریز کنید یه خانمی اونحا بود. مثلا مربی بود اون " برای نمونه" یه چند تا ...

اون مغازه چی شد؟ خالی کردن؟

2706