2737
2734

من ۱۱ ماه خدمتم😅😅دختر خوب اینجا همه یا حاملن یا پریود کسی سربازی نمیره که 😅

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍

خدا پشت و پناهش باشه ایشاله 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اینجورکه پیداست انشالله همه عازمیم😂

آرع وای خیلی باحاله ب نظرم اسلحه میدن دستت بری از وطن دفاع کنی کاش میتونستیم بریم سربازی بعد من فقط لوازم آرایشیامو می‌بردم با خودم خیلی باحال میشد

2740
آرع وای خیلی باحاله ب نظرم اسلحه میدن دستت بری از وطن دفاع کنی کاش میتونستیم بریم سربازی بعد من فقط ...

اسلحه چیه وطن چیه باید ببخشیدا دستشویی تمیز کنی نظافت کنی صبح زود بیدارشی بدو کنی تحقیرشی و...

آرع وای خیلی باحاله ب نظرم اسلحه میدن دستت بری از وطن دفاع کنی کاش میتونستیم بریم سربازی بعد من فقط ...

🤣 اردو داری نمیری که

سرباز فقط نیروی کار بی جیره و مواجبه همون برده داری قدیمه در ازاش غذای بی کیفیت یه چند ساعت اجازه خواب بهت میدن اون بدبختای لب مرز هم که با حداقل امکانات نظامی دارن پاس میدن

وای واقعا بیچاره داداشم این اصلا به همه چی چندش دارع بعد بره دستشویی بشوره 

تا یمدت بهش میگن آش خور باید همه کاری کنه بجاش بره سربازی بیاد این اخلاقش ک چندشش میشه درست میشه 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔